Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - full2000 - 05-03-2016 14:10

(04-03-2016 16:33)tarpan2015 napisał(a):  Popracował bym PPI ale doświadczenie brak może ktoś pomoże zapraszam na PW.

Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszam na priv. Smile


RE: CInstaller - full2000 - 06-03-2016 10:55

Kolejna moja wypłatka z ppi ...
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pid=9824#top_display_media
Smile Smile Smile

edit: a tutaj większa motywacja - http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=594&pid=9845#top_display_media


RE: CInstaller - full2000 - 10-03-2016 16:49

Uwaga! Coraz częściej piszą do mnie osoby mające problem z wstawieniem linku z cinstaller pod button 'download' - najczesciej na blogspocie. Moi drodzy wyglada to tak... z przycisku 'download' usuwacie domyslny link (jezeli taki istnieje), nastepnie skracacie swój link z cinstaller lub innego ppi, jakimś dobrym skracaczem. Skrócony link wstawiacie do przycisku 'download' albo 'watch online' itp.(zalezy jaki blog)... Wyłączacie adblock'a i finito ! Smile


RE: CInstaller - Pszepiura - 16-03-2016 16:20

Czy konieczne jest aby plik został pobrany z linku czy zaliczy mi jak sam pobiore plik i bd go udostepniał?

Od czego zależy ilość $? Z pl ciągle mam 0.02 :/


RE: CInstaller - full2000 - 16-03-2016 16:34

(16-03-2016 16:20)Pszepiura napisał(a):  Czy konieczne jest aby plik został pobrany z linku czy zaliczy mi jak sam pobiore plik i bd go udostepniał?

Od czego zależy ilość $? Z pl ciągle mam 0.02 :/

Było pisane wiele razy. Plik musi zostać pobrany i zainstalowany z ich serwera.

Natomiast $$ zależy głównie od ilości ofert, zaznaczonych podczas instalacji Smile


RE: CInstaller - full2000 - 18-03-2016 22:28

Z racji tego, że otrzymuję coraz więcej wiadomości dot. ppi / cinstaller, postanowiłem stworzyć faq z najczęściej pojawiających się pytań,
tutaj na forum jak i w otrzymywanych przeze mnie prywatnych wiadomościach. Początkujących gorąco zapraszam do lektury.

Na wstępie dodam tylko, że poniższe FAQ było robione z pomocą supportu CInstaller Smile

FAQ CINSTALLER

1) Ile czasu czeka się na akceptację konta a ile na wypłatę ?

Akceptacja nowego konta - max. do ~48h (często trwa to krócej). Z wypłatami jest podobnie... Support ma czas na wypłatę do ~48h.


2) Czy Setup Cinstaller można wrzucić na własny serwer ?

Nie, żeby lead został uznany, plik musi być zainstalowany po ówczesnym pobraniu bezpośrednio z serwerów firmy.


3) Jakie jest minimum do wypłaty ?

Od $1 na PayPal Smile


4) O co chodzi z wirusami w ppi ?

Niestety taka specyfika zarabiania na ppi. Są to fałszywe alerty o 'potencjalnym' niebezpieczeństwie. Wielu webmasterów dodaje info że jest to prawdopodobnie fake alarm.


5) Jak dodać własną nazwę pliku ?

CInstaller -> Promotion -> Direct Exe Download -> następnie zmieniasz parametr fn na dowolną nazwę Smile


6) Czy można zarabiać na własnych plikach (real content) ?

Tak. Po bundler należy się odezwać do supportu.


7) Nie ma tu czegoś takiego jak liczba odwiedzin ?

Należy skrócić link dobrym skracaczem oferującym statystyki. Np. bit ly


8) Czy serwis zlicza pobrania w czasie rzeczywistym czy po jakimś czasie ?

Statystyki instalacji są odświeżane co 5-15 minut w zależności od obciążenia serwera. System sprawdza leady (czy nie są sztucznie nabijane).


9) Gdzie się określa minimum przy którym wypłaty wychodzą automatycznie ?

My profile -> Payment Details.


10) Gdzie zleca się wypłatę ?

Należy wejść do Reports a potem do Payouts to me i tam pojawia się przycisk request payment (jeśli uzbierasz wcześniej ustawione minimum do wypłaty).


11) Czy Cinstaller wypłaca ?

Oczywiście że tak!, wystarczy spojrzeć na to http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=594&pid=9824#top_display_media Smile


12) Jaka jest konwersja w ppi ?

Z tym to bywa różnie w zależności od jakości traffic'u oraz aktualnej wykrywalności, przyjmuje się że 10-12%, aczkolwiek są użytkownicy którzy maja ratio 1:5 (CR 20%) lub więcej.


13) W Cinstaller są stałe stawki czy zmienne ?

Stałe aczkolwiek po rejestracji można napisać do admina i zmieni na modulowane.


14) Czy warto zmieniać stawki na modulowane (zmienne) ?

Tak. Kasowo wychodzi lepiej Smile a stawki wahają się w stosunku do ofert reklamodawców które także są zmienne.


15) Na czym najlepiej zaczynać w pay per install ?

Na swoim istniejącym zapleczu np. PPA, jakieś blogi, warez etc. Jeżeli nie mamy zaplecza to nic straconego! Zawsze można takie stworzyć. Np. obierasz sobie cel że co 2-3 dni dostawiasz 1 blog. Po miesiącu masz ich 10-15. Oczywiście do tego dochodzi regularne dodawanie jakościowej treści Smile


16) Jakie nisze inne niż h@cki możemy wykorzystać pod sieć/zaplecze blogów ppi ?

Odsyłam do tego wątku - http://zarabiam.com/Temat-Nisze-inne-niz-h-cki-122561


17) Jakie są dokładne stałe stawki w cinstaller ?

http://cinstaller.com/#prices


18) Mam już istniejące zaplecze blogów. Czy warto przepiąć dawne linki z ppa na te z ppi ? (blogi są stos. stare)

To pytanie w eter - jak nie sprawdzisz to to nie będziesz wiedział. Generalnie zasada jest taka - w PPI wychodzi się lepiej na "śmieciowym" trafficu (ruchu). PPA jest trudniejsze.


19) Czy istnieją jakieś dobre poradniki pod cinstaller / ppi ?

Cała lista - http://zarabiam.com/Temat-Zbior-Poradnikow-Ppi-123002


20) Co z wykrywalnością wirusów ?

Taka natura zarabiania na ppi z tym że cinstaller lepiej sobie radzi z tym problemem poprzez częstą podmianę .exe na nowy Smile


21) Jestem w innym serwisie ppi. Czy warto tracić czas na podmianę linków na te z cinstaller ?

Jeżeli masz tds'a to problem rozwiązany. Natomiast jeżeli musisz podmieniać linki ręcznie to szybko się przekonasz że BYŁO warto ! Smile


22) Dlaczego miałbym wybrać akurat cinstaller a nie inny serwis ?

Cinstaller łączy najwyższe stawki ze stos. dobrą konwersją. Pisząc prościej - kasowo wyjdziesz lepiej Smile


23) Na jakim traffic'u najlepiej zarabiać w ppi ?

Najlepiej zarabiać na traffic'u targetowanym pod USA lub na wszystkie kraje, wtedy mamy do czynienia z tzw. mixed traffic (ruch mieszany). Ostatnio bardzo dobrze można zarobić na SEO ruchu z Azji, stawki są może niezbyt wielkie ale ilość ruchu jaka można pozyskać na traffic'u downloadowym/streaming/crack/apk z Azji jest ogromna.


24) Nie widać moich linków z cinstaller, co zrobić ?

Skracaj te linki jakimś dobrym skracaczem (np. bit ly) oraz wyłącz adblock'a Smile


25) Od czego zależy wysokość zmiennych stawek ?

Najczęściej od ilości zaznaczonych ofert podczas instalacji.



Pamiętaj! W PPI liczy się sukcesywne budowanie zaplecza (determinacja) oraz stawianie na długoterminowość.

Informacja dla Refów :
Przypominam że każdy kto się zarejestruje z mojego ref-linku, poza 250 niszami na PW może zgłosić się po paczkę gotowych postów do wstawiania na blogi.
Oprócz tego wysyłam wiadomość z ważnymi wskazówkami na początek (kto nie otrzymał to proszę się zgłosić bo dawniej tego nie wysyłałem). Poza tym osoby zarejestrowane z ref. zawsze mogą liczyć, że odpowiem na ich pytania w związku z pay per install. Co prawda zdarzają się spore opóźnienia na wysyłane wiadomości (ze względu na coraz większą ilość zapytań) aczkolwiek zawsze staram się rozwiewać wszelkie wątpliwości ! Smile

FAQ zostało zatwierdzone przez
Team Cinstaller (Cliq Media Ltd.)

Autor ~ full2000



RE: CInstaller - Nescafe - 08-04-2016 11:35

Co należy wpisać podczas rejestracji w your website i company name?


RE: CInstaller - full2000 - 08-04-2016 12:05

(08-04-2016 11:35)Nescafe napisał(a):  Co należy wpisać podczas rejestracji w your website i company name?
@[Nescafe] faktycznie zapomniałem tego ująć w powyższym FAQ Smile

A więc tak - Company Name nie jest obowiązkowe.
Natomiast jako website należy podać swoja strone, albo zrodlo ruchu,
czyli jak ktos spamuje FB, to niech poda facebook.com i analogicznie co innego ...


RE: CInstaller - Nescafe - 08-04-2016 12:14

@[full2000] Dzięki wielkie Wink


RE: CInstaller - full2000 - 09-04-2016 14:23

Ciekawa informacja dla nas ( zarabiających w Cinstaller )

Jest dostępna fajna, mobilna aplikacja umożliwiająca bieżące monitorowanie wzrostu naszych zarobków,
przeglądanie statystyk etc. (dla urządzeń ios oraz z android)

For Android devices: Install from Google Play store.

For iOS devices: Install from Apple App Store.

" Both apps are provided by Quality Unit Ltd. - owner of Post Affiliate Pro, affiliate tracking software solution. "

Sam jeszcze nie testowałem ale na pewno przetestuję w wolnej chwili. Aplikacja działa również dla polecanego przeze mnie w innym temacie serwisu subskrypcji sms SubmitPays gdyż jest on oparty na tym samym skrypcie programu partnerskiego Smile