Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated!] CInstaller (PPI) Pay Per Install (/Temat-Updated-CInstaller-PPI-Pay-Per-Install-117857)



RE: CInstaller - MajaJuliaOla - 14-11-2015 18:50

Reklamy Ci jako wirus pokazuje.


RE: CInstaller - full2000 - 14-11-2015 23:20

Jezeli ktos ma watpliwosci w zwiazku z "wirusami" to przytocze jeszcze raz tekst, ktory kiedys dostalem od admina jednej z wiekszych sieci ppi. Co prawda tekst zostal troche przeredagowany na potrzeby forum bo jest to wyciek z prywatnej rozmowy ale jego ogolny sens czy tez przekaz jest taki sam. Ja ze swojej strony się pod tym podpisuje jako stosunkowo doswiadczony uzytkownik kilku sieci ppi :

"exe jest aktualizowany co kilka godzin poza tym... ludzie z nisz crack/hack olewają to, bo przecież chcą hackować i crackować, tak samo warez… wiec naprawdę AVs czy blokady nie wpływają na konwersje ZNACZNIE Wink lekko tak i to pływa... i niech nikt nie pier**** że jest gorzej - siedzę w tym od dawna wraz z kilkoma innymi ludźmi - jest lepiej. Słało się dawniej (2007-2012) to ratio było 1:8 - 1:10 i płacili 0.5$ za US, natomiast od zastanawiania się czy warto czy nie - kasy nie przybędzie Big Grin w PPI są ludzie co takie przykładowe 600 zeta robią w kilka h i są tacy w CInstaller. Podsumowując: sprawdzić, stestować, zoptymalizować i przeskalować - oto recepta na kilkadziesiąt-kilkaset $ per day !"

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie sa to virusy tylko falszywe alerty. Ktos moze napisac ze zwykly user nie wie czy sa to falszywe alerty czy virusy. To prawda ale zawsze mozesz dodac komunikat informujacy uzytkownika o tym co pobiera, ze moze pojawic sie bledne ostrzezenie o potencjalnym zagrozeniu. Wystarczy troche pomyslec. Wiele konwersji to nie zwiekszy ale uwazam ze tak jest lepiej Smile


RE: CInstaller - Roro - 20-11-2015 17:41

W jakim systemie wypłacają ? Bo to że od $1 to wiem , ale co ile dni , bo mam próg $5 a na koncie wisi $32 Wink


RE: CInstaller - full2000 - 20-11-2015 17:44

(20-11-2015 17:41)Roro napisał(a):  W jakim systemie wypłacają ? Bo to że od $1 to wiem , ale co ile dni , bo mam próg $5 a na koncie wisi $32 Wink

Próg już ustaliłeś tak więc ...
Reports -> Payouts to me -> i tam kliknij przycisk do wypłaty (jeżeli wcześniej tego nie zrobiłeś)
Mi się zdarza że dostaję wypłaty jeszcze tego samego dnia od zlecenia z tym że na weekendy należy brać poprawkę! Wink


RE: CInstaller - Roro - 20-11-2015 21:36

Thanks Wink


RE: CInstaller - hortexxx - 21-11-2015 12:26

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten wygenerowany link z serwisu zamiast ściągać bezpośrednio plik .exe to ściąga go spakowanego dwa razy w pliki .zip oraz co to w ogóle za plik .exe, bo próbowałem go zainstalować na wirtualnej maszynie (windows 8.1) i zacięło mi całego kompa po instalacji ?


RE: CInstaller - full2000 - 21-11-2015 15:05

(21-11-2015 12:26)hortexxx napisał(a):  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten wygenerowany link z serwisu zamiast ściągać bezpośrednio plik .exe to ściąga go spakowanego dwa razy w pliki .zip oraz co to w ogóle za plik .exe, bo próbowałem go zainstalować na wirtualnej maszynie (windows 8.1) i zacięło mi całego kompa po instalacji ?

@[hortexxx] zapytałem Admina CliqMedia na Skype - otrzymałem taką odpowiedź :

Cytat:* Double zip/rar/ace powoduje wzrost install ratio - czyli ilości instalacji.
* Double zip jest dla wszystkich przeglądarek, rar/ace tylko dla chroma (od razu wyjaśniam ze większość ludzi którzy maja chrome, maja również winrara lub coś podobnego). Generalnie nie ma żadnego spadku instalacji spowodowanego tym ze publikuje się pliki w ten czy inny sposób, a podstawowa zaleta tego jest że nie ma blokad chrome ani na innych przeglądarkach ...
* Dodatkowo pakowanie exe pozwala chronić strony naszych wydawców/affiliate'ów gdyż roboty firm AV oraz Googla nie wychwytują podejrzanych plików, wiec możliwość ze strona wydawcy zostanie zablokowana w google, jest minimalna (zazwyczaj takie przypadki się zdarzają, jak userzy raportują, ale to już nie nasza wina). TL;DR - w dzisiejszych czasach, brak warningu oznacza naprawdę wysokie ratio instalacji i większe zarobki niż goły exe blokowany przez przez wszystko.



RE: CInstaller - full2000 - 23-11-2015 19:50

Przypominam że każdy kto jest zarejestrowany z mojego ref-linku poza 250 niszami na pw może zgłosić się po paczkę gotowych postów do wstawiania na blogi a w przyszłości planuję stworzenie zestawu gotowych narzędzi / poradników (dla moich refów) ułatwiających pracę oraz zarabianie na ppi Wink


RE: CInstaller - Tabahaki - 24-11-2015 17:39

Czy wrzucenie skanu "hack'a" "cracka" fake antywirusem zwiększa konwersje ?


RE: CInstaller - rozekrr - 25-11-2015 11:05

Proste że tak Smile