Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting ? (/Temat-Jaki-hosting-117774)



Jaki hosting ? - szyweg - 15-07-2015 22:30

Cześć ! Więc sprawa ma się następująco mam hosting w mintshost dokładnie ten:
[Obrazek: image.jpg]
Mam na nim postawioną jedną stronkę pod PPA oraz 10 innych (3mb+) z których idą viralki ogólnie w sumie całość ma około 6 tysięcy UU dziennie. Niestety co jakiś czas to dziadostwo pada czasem nawet na kilka godzin... Dzisiaj już przeszli samych siebie dokładnie 7 godzin moje strony nie działały plus do tego nie mogłem się zalogować do directadmina... Po kilkukrotnym dzwonieniu na infolinie 1...2...3 numer telefonu nie odpowiadał a ten na którym był sygnał to chyba po dziesiątym razie łaskawie odebral "pan" który można powiedzieć śmiał się w prost do słuchawki i po krótkiej wymianie zdań kazał dostosować swoją usługę do ilości wyświetleń po czym się rozłączył.
I tutaj moje pytanie. Czy możecie polecić mi jakiś na miarę stabilny hosting, z którym nie będę miał takich problemów ? Wiadomo chodzi o hosting w którym support szybko działa i jest przystępny cenowo ~100zł/rok.
Z góry dzięki !


RE: Jaki hosting ? - Kart - 16-07-2015 11:11

Kolego kupuj VPS... Postaw panel i działaj. Nie męcz się z polskimi.

Polecam Digital Ocean (a masz reflinka... click). Nie jest taki drogi a jak konkretnie zależy Ci na polskim to hekko.


RE: Jaki hosting ? - ZexKox - 16-07-2015 16:37

Ja od siebie polecam serwery VPS na ovh. Ewentualnie sprawdź linuxpl com


RE: Jaki hosting ? - PanCaro - 17-07-2015 01:24

Jak coś lepszego to jak poprzednio pisano... digital ocean


RE: Jaki hosting ? - szyweg - 17-07-2015 11:17

No nic, dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że coś sobie wybiorę Smile


RE: Jaki hosting ? - linoskoczek - 17-07-2015 12:50

Z takim obciążeniem to shared nie wytrzyma. Wychodzi mniej więcej 30GB dziennie (licząc ze strona zajmuje 5MB), a limity transferowe na hostingach WWW to kilkaset GB miesięcznie. Zoptymalizuj stronę (obrazki na zewnętrzny serwer itp.) i sprawdź MyDevil.net lub tak jak wyżej pisali - DigitalOcean.com.


RE: Jaki hosting ? - ympans - 02-08-2015 16:44

Zapraszam do mnie na VPS, jeśli nie potrafisz skonfigurować serwera WWW / panelu i baz pomożemy w instalce:

Tutaj linki do oferty:

http://www.microhost.pl/serwery/vps/

Ceny i parametry porównywalne do digital ocean Smile


RE: Jaki hosting ? - CCash2 - 19-09-2015 18:39

Polecam digitalocean i netdc.


RE: Jaki hosting ? - Merol - 05-10-2015 13:06

Aktualnie trzymam stronę na serwerze atthost. Polecił mi znajomy i tak zostałem. Przede wszystkim dobra cena Smile.