Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik shorte zupełnie inaczej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik shorte zupełnie inaczej (/Temat-Dziennik-shorte-zupelnie-inaczej-117731)



Dziennik shorte zupełnie inaczej - danielek654 - 15-07-2015 09:53

Witam!
Jest to mój pierwszy dziennik na tym forum. W życiu naszej społeczności uczestniczę (mniej lub bardziej aktywnie) od maja. Od tego czasu wiele się nauczyłem, dzięki czemu w internecie zarobiłem już swoje pierwsze 108zł z subsms. Pieniądze przychodziły bardzo łatwo, dlatego poczytałem trochę opinii osób "pokrzywdzonych" przez subsms i odechciało mi się. Teraz startuję ze skracaniem! Będę działał w myśl hasła: "Wszystko co robisz w internecie zostawia ślad", o co chodzi wyjaśnię później.
No to teraz moje postanowienia:
-Jeżeli wysyłam jakiś link staram się, by był on skrócony i pracował na mnie
-Będę pisał poradniki na forum, wraz z linkiem shorte.st. Mam już nawet kilka ciekawych pomysłów.
-Wezmę się wreszcie solidnie do roboty
Jakie mam cele? Tego jeszcze nie wiem. Napewno chce się powoli przybliżać do dochodu pasywnego!
Zapraszam was do obserwowania dziennika! Pierwsze podsumowanie dzisiaj wieczorem.


RE: Dziennik shorte zupełnie inaczej - Rape - 15-07-2015 10:53

Jak dla mnie to mógłbyś się trochę przyłożyć do tego pierwszego posta, wygląda mało ciekawie i wszystko jest zlepione w taką stałą kupę Undecided Ale zobaczymy, może naprawdę wymyśliłeś coś nowego i liczy się efekt, a nie obudowa.


RE: Dziennik shorte zupełnie inaczej - Adriann - 19-07-2015 13:57

Powodzenia Big Grin !!!


RE: Dziennik shorte zupełnie inaczej - Nupek369 - 19-07-2015 14:15

Coś cicho. Tongue


RE: Dziennik shorte zupełnie inaczej - brozek123 - 19-07-2015 14:20

czekam na posty Tongue


Dziennik shorte zupełnie inaczej - Hybrid1990 - 04-12-2019 14:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.