Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: 100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie (/Temat-100-zl-za-zalozenie-konta-w-Inteligo-oraz-50-zl-za-kazde-polecenie-117682)



100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie - badii - 14-07-2015 13:23

Załóż konto już teraz!

100zł za założenie konta i po 50zł za osobę, która założy konto z naszego polecenia.
Jeżeli byliśmy klientami Inteligo po dacie 08.07.2012 to nie możemy skorzystać z promocji.

Załóż konto już teraz!

Co dalej?
1. Zakładamy konto z linku wyżej podając kod promocyjny (TYLKO Z NIM MOŻEMY UBIEGAĆ SIĘ O DODATKOWE 100ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA - mój kod "782276373" - polecam Smile)
2. Wyrażamy we wniosku zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych
3. Akceptujemy regulamin

Załóż konto już teraz!

Po wypełnieniu wniosku dosłownie w ciągu kilku minut dostaniecie telefon od konsultanta, który będzie potwierdzać Wasze dane z dowodu i zada Wam kilka pytań.
Jakie warunki musimy spełnić aby odebrać stówę?
W przypadku konta indywidualnego :
Cytat:dokonanie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia Nowego konta:
a) co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet, oraz
b) co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z Nowym kontem, o łącznej wartości minimum 10 PLN w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet,

W przypadku konta firmowego :
Cytat:dokonanie w ciągu 40 dni kalendarzowych od dnia otwarcia Nowego konta:
a) co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet, oraz
b) co najmniej jednego przelewu do ZUS zleconego w ramach Nowego konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

50zł za polecenie znajomego, ale jak?


Na początku zaznaczę, że edycja jest podzielona na 3 etapy :

1 etap: 08.07. – 06.08.2015 r.
2 etap: 07.08. – 05.09.2015 r.
3 etap: 06.09. – 05.10.2015 r.


Bank ma 75 dni od zakończenia danego etapu na wypłacenie nagrody.

Rejestrujemy się na stronie LINK, potwierdzamy na mailu, dostajemy swój kod promocyjny i możemy rozsyłać po znajomych! Smile
Oczywiście aby dostać te 50zł osoby muszą spełnic te warunki co wyżej.
Jest o co walczyć bo nawet najlepsi polecający mogą zgarnąć 1000 PLN!

Cytat:Ile kosztuje konto w Inteligo?

Rachunek, który jest otwierany w ramach programu poleceń Mam Inteligo to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Jest całkowicie bezpłatny jeżeli nie będziemy posiadać karty lub będziemy nią wydawać min. 100 zł. W przeciwnym razie zapłacimy za nią 4 zł miesięcznie. Warunek bezpłatności kary wydaje się być warunkiem do spełnienia praktycznie przez każdego.

Zapraszam do promocji i korzystania z mojego kodu promocyjnego! Smile


RE: 100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie - nitram - 14-07-2015 21:34

Widziałem promocje juz jakis czas temu, ale chwilowo musze pozamykać pare kont zeby sie nie pogubić w tym wszystkim.
Dodaj informacje o opłatach za te konto.


RE: 100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie - badii - 14-07-2015 21:44

Dodałem, zacytowałem z innej strony Smile


RE: 100 zł za założenie konta w Inteligo oraz 50 zł za każde polecenie - golleador - 24-07-2015 20:00

Po jakim czasie od założenia konta można je zamknąć?