Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto sprzedane do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto sprzedane do zamknięcia (/Temat-Konto-sprzedane-do-zamkniecia-117598)

Strony: 1 2 3


Konto sprzedane do zamknięcia - dirtr - 13-07-2015 05:05

Konto sprzedane do zamknięcia


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - ShuQi - 13-07-2015 10:20

Ale te gry, to w większości darmówki, lub bardzo bardzo tanie gry pokerfacepokerface

Przykładowo alien shooter (sam mam na swoim) gra warta mniej niż 2 złote(gdyby chciał od kogoś keya kupić lub się wymienić)

Są ciekawe tytuły takie jak METRO, ale ono było kiedyś za darmo, sam wziąłem wtedy Wink

Konto na moje oko, więcej niż 30-40 zł warte nie jest Wink


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - dirtr - 13-07-2015 11:02

Człowieku ty wiesz co piszesz? Ponad 165 gier warte 30 zł z czego sam CS:go po tyle chodzi? Do tego terraria, DMC, metro, left4dead i wiele innych dużo by wymieniać, sam poziom profilu steam 32 wiesz ile $ poszło na karty? Dota2 tyle godzin... Przy mojej cenie nie wychodzi nawet 1zł za grę... A przejrzyj liste jest tu dość sporo ciekawych tytulow.


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - SKYller - 13-07-2015 11:13

(13-07-2015 10:20)ShuQi napisał(a):  Ale te gry, to w większości darmówki, lub bardzo bardzo tanie gry pokerfacepokerface

Przykładowo alien shooter (sam mam na swoim) gra warta mniej niż 2 złote(gdyby chciał od kogoś keya kupić lub się wymienić)

Są ciekawe tytuły takie jak METRO, ale ono było kiedyś za darmo, sam wziąłem wtedy Wink

Konto na moje oko, więcej niż 30-40 zł warte nie jest Wink
Z ceną troszke przesadziłeś Tongue Myślę, że można by było zacząć licytacje od 70zł


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - thomasward - 13-07-2015 11:14

Chłopie, licytacja o 99 zł to przesada. Zaufaj mojej wycenie, znam się na Steamie.

Same gry to 40-50 zł, nie więcej. Marne, tanie, niewiele warte tytuły, często rozdawane za darmo lub za kilka centów, część gier jest z CD Action itd.. Za lvl +5-10 zł, zależy od kupca. Za h w D2 i CSGO nie więcej 5 zł. Wychodzi ok. 55-70 zł, więcej toto nie jest warte.


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - tollusiek - 13-07-2015 12:17

(13-07-2015 11:02)dirtr napisał(a):  Człowieku ty wiesz co piszesz? Ponad 165 gier warte 30 zł z czego sam CS:go po tyle chodzi? Do tego terraria, DMC, metro, left4dead i wiele innych dużo by wymieniać, sam poziom profilu steam 32 wiesz ile $ poszło na karty? Dota2 tyle godzin... Przy mojej cenie nie wychodzi nawet 1zł za grę... A przejrzyj liste jest tu dość sporo ciekawych tytulow.

No spoko, że CS:GO chodzi po te 30 zł. Tylko wiesz, Ty sprzedajesz konto Steam na której znajduje się już ta gra, a więc cena spada.


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - ShuQi - 13-07-2015 12:45

Znajdź stronę gdzie wylicza wartość gier na Twoim koncie.
Oblicz ile będzie w złotówkach, i pomnóż przez 4%.

Przykładowo: Moje konto steam(kilka miesiecy temu jak patrzyłem) warte było 1300?(cos koło tego) dolarów x 3.8 = 5 000(na okrągło) i to razy 4%= 200 zł.

Przy czym, musiałbym i tak długo na kupca czekać, tak aby ktoś się tym moim kontem zainteresował Wink

A tytułów różnych sporo, od "drobnicy" która lubie np alien shooter(którą sam masz) czy Original War i Polanie(gry z klimatem!) przez cs.y, hl, metro, sniper elite(tutaj antanologie prawie wszystkie)
speel force i sporo innych tytułów Wink z górnych półek, a konto steam...prawie nic nie warte na rynku wtórnym Wink


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - dirtr - 13-07-2015 16:14

(13-07-2015 12:45)ShuQi napisał(a):  Znajdź stronę gdzie wylicza wartość gier na Twoim koncie.
Oblicz ile będzie w złotówkach, i pomnóż przez 4%.

Przykładowo: Moje konto steam(kilka miesiecy temu jak patrzyłem) warte było 1300?(cos koło tego) dolarów x 3.8 = 5 000(na okrągło) i to razy 4%= 200 zł.

Przy czym, musiałbym i tak długo na kupca czekać, tak aby ktoś się tym moim kontem zainteresował Wink

A tytułów różnych sporo, od "drobnicy" która lubie np alien shooter(którą sam masz) czy Original War i Polanie(gry z klimatem!) przez cs.y, hl, metro, sniper elite(tutaj antanologie prawie wszystkie)
speel force i sporo innych tytułów Wink z górnych półek, a konto steam...prawie nic nie warte na rynku wtórnym Wink

Co to ma do rzeczy wgl za samo DMC dalem w Saturnie czlowieku 100zl kalkulatory to konto wyceniaja na ponad 7000zł. Kupujesz czy nie? Terraria to kolejne 25zł. Aha i chodziło mi o to że konto z CS go chodzi po 20/30 zł nie klucz. Ogólnie wydalem na to konto z 1000zł jak nie wiecej, a chce marne 100zł. Tak więc proszę o nie udzielanie się w temacie osób nie zainteresowanych tak na prawdę mogę wystawić konto i za tysiąc albo za 2 grosze. Mój towar ja wyceniam i dla mnie tyle jest warty pozdro.


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - zjadamkredki - 13-07-2015 16:19

Szczerze ? Na tym koncie jedynie "coś" warte jest CS:GO, reszta to darmowe lub jakieś no-name, w które i tak nikt nie zagra. Realna kwota takiego konta to gdzieś 50zł

PS. Piszę to, aby ostrzec potencjalnych kupców przed tym, żeby niepotrzebnie nie przepłacali Wink


RE: HIT Konto STEAM ponad 165 gier na koncie SPRAWDŹ KONIECZNIE - Mati435 - 14-07-2015 01:30

"Ogólnie wydalem na to konto z 1000zł jak nie wiecej".

Gratulacje, nie wydałbym na tę gry ani 10zł pomijając Left 4 Dead, Dota 2.