Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Dobry program do mailingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [SZUKAM] Dobry program do mailingu (/Temat-SZUKAM-Dobry-program-do-mailingu-117494)

Strony: 1 2


[SZUKAM] Dobry program do mailingu - Mounthains - 11-07-2015 11:13

Witam. Jestem tu nowy na forum. (Konto z 2013 i nawet nie pamiętam kiedy się zarejestrowałem Tongue) Dopiero zacząłem czytać od 2 tygodniu coś o zarabianiu pierwszych pieniędzy. Posiadam dosyć dużą bazę mailingową. Są to osoby młode. Chcę w końcu to wykorzystać i powysyłać wiadomości. Czy ktoś posiada / zna program do mailingu który obsłuży 400tys maili?

Drugie pytanie czy taki spam na maila dobry będzie do subsms i promowania strony www?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Shadow271 - 11-07-2015 11:16

spam jest nielegalny,
musisz mieć ich zgodę na wysyłanie wiadomości


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Mounthains - 11-07-2015 11:27

(11-07-2015 11:16)Shadow271 napisał(a):  spam jest nielegalny,
musisz mieć ich zgodę na wysyłanie wiadomości

Czyli jak puszczę pierwszą wiadomość informującą o otrzymywaniu maili. Jak odpowiedza nie to wywalę ich z mailingu a jak nic nie odpiszą to oznacza zgodę tak?


Teraz jest legal?


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Haxite - 11-07-2015 12:09

Legal masz wtedy gdy osoba uprawniona zgłosiła chęć otrzymywania mailingu, np. przez newsletter.
Nie jestem pewien czy kupno legalnej bazy też obejmuje (legalne) otrzymywanie maili.


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Shadow271 - 11-07-2015 12:21

(11-07-2015 11:27)Mounthains napisał(a):  
(11-07-2015 11:16)Shadow271 napisał(a):  spam jest nielegalny,
musisz mieć ich zgodę na wysyłanie wiadomości

Czyli jak puszczę pierwszą wiadomość informującą o otrzymywaniu maili. Jak odpowiedza nie to wywalę ich z mailingu a jak nic nie odpiszą to oznacza zgodę tak?


Teraz jest legal?

Możesz im wysłać jedną wiadomość z zapytanie o zapis do newsletteru etc.
I tym, którzy się zapiszą może już legalnie wysyłać

(11-07-2015 12:09)Haxite napisał(a):  Legal masz wtedy gdy osoba uprawniona zgłosiła chęć otrzymywania mailingu, np. przez newsletter.
Nie jestem pewien czy kupno legalnej bazy też obejmuje (legalne) otrzymywanie maili.

Handlowanie bazami mailingowymi jest nielegalne


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Haxite - 11-07-2015 12:29

W takim razie skoro nielegalne, a tak pozyskał bazę i ludzie dostaną maila z zapytaniem to jak gość się wytłumaczy, że zdobył email? Spam jak w mordę strzelił.


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Mounthains - 11-07-2015 14:35

(11-07-2015 12:29)Haxite napisał(a):  W takim razie skoro nielegalne, a tak pozyskał bazę i ludzie dostaną maila z zapytaniem to jak gość się wytłumaczy, że zdobył email? Spam jak w mordę strzelił.

No właśnie. I tu dupa blada bo baza sie marnuje ;/


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - KacperIvD - 13-07-2015 00:10

Większość sposobów zarabiania w sieci jest nielegalne... ludzie i tak na tym zarabiają, wiec...


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - Haxite - 13-07-2015 06:44

Masz rację tylko ludzie, którzy tym się trudnią są zdecydowanie lepiej zorganizowani, wiedzą jak obejść system, ukrywać newralgiczne dane i co najważniejsze mają opanowane perfekcyjnie, że tak napiszę 'BHP'.
Gdyby łatwo było namierzyć spamera to już dawno kilka tysięcy poszło by na odstrzał ale niestety misiu kolorowy. Nakreślę temat dwoma słowami "email spoofing".
Polecam artykuł: co jest spamem i jak pozwać spamera? lub Więzienie za spamowanie?


RE: [SZUKAM] Dobry program do mailingu - PaidMoney - 14-07-2015 15:59

Ja znam jeden program AnoMail
Jest tam opcja co do chęci otrzymywania wiadomości
Wysyła się ludziom email z zapytaniem i daje warunek jeżeli nie odpowiedzą w ciągu 24 godzin to będzie wiązać się z ich pozwoleniem.
Natomiast jak już odpiszą to program automatycznie wyklucza ich z bazy