Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze (/Temat-Zestawienie-Kont-Bankowych-darmowe-najtansze-najlepsze-117466)

Strony: 1 2 3


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Goldes - 13-07-2015 21:02

Witam mam pytanie a nie chce zakładać nowego wątku. Potrzebuje konta a sprawa wygląda następująco, mam konto student w ING (założone dobre parę lat temu) ale nie posiadam karty do konta i saldo na minusie. Konta potrzebuje jak najszybciej jutro prawdopodobnie będę podpisywał umowę o pracę i muszę podać konto na które będą przelewane środki, lepiej do obecnego konta zamówić kartę czy założyć nowe konto w jakimś banku?


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Lotheo - 14-07-2015 00:26

Ja bym założył nowe konto. Czysta historia i przejrzystośćSmile


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - nitram - 14-07-2015 14:40

@[Goldes]
Wszystko zalezy w ing jak nie bedziesz placic karta w ing to bedziesz miał naliczana prowizje, w takim wypadku proponuje zalozyc konto któreś z podanych w temacie gdzie sa korzystniejsze warunki a nawet mozna na tym zyskać no konto w banku millennium.


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Scoobyx - 14-07-2015 15:27

Wkrótce nastąpi mała zmiana regulaminu w ING, aby mieć darmowe konto wystarczy tak jak dawniej wykonać płatności kartą na kwoty 200 zł.

Cytat:29 września 2015 roku wprowadzimy korzystną zmianę do Tabeli opłat i prowizji (TOiP). Dotyczy ona osób w wieku 18-26 lat, które w naszym banku mają Konto Direct oraz kartę Visa Zbliżeniową lub Debit MasterCard Zbliżeniową.

Co się zmieni?

Do 28 marca 2016 roku przedłużamy okres, w którym nie poniesiesz miesięcznej opłaty za kartę, jeśli suma wykonanych płatności bezgotówkowych wyniesie co najmniej 200 zł. Po tej dacie wymagana suma to 300 zł.



RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Goldes - 14-07-2015 15:40

Poczytałem trochę prowizje ing i zostanę chyba właśnie przy tym banku tylko zmienię moje konto student na konto direct bo to co mam teraz to tragedia 2 zł za prowadzenie konta, darmowe wypłaty tylko z bankomatów ing w innym przypadku 3% od wyplaconej kwoty a u mnie nie ma bankomatu ing. Po zmianie prowadzenie miał bym za 0 i jeśli płacił bym kartą to karta też za 0 w innym przypadku 7 zł. I chyba tyle tak mi się wydaje ? Jeśli się mylę to proszę o wyprowadzenie z błędu. Pracę mam sezonową więc wydaje mi się że lepiej na tym wyjdę później niż na koncie w milenium. Dziękuję za pomoc Wink


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Rakim69.rg - 14-07-2015 15:43

(12-07-2015 18:53)nitram napisał(a):  To u Ciebie coś nie tak u mnie normalnie strona działa, klik do strony BPH

Haa, a tu dowód na mój komentarz BHP - FP

Ps: jeszcze raz dzięki za pomoc Smile


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - nitram - 14-07-2015 18:58

@[Goldes] a ile masz lat ?


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - Goldes - 14-07-2015 19:52

(14-07-2015 18:58)nitram napisał(a):  @[Goldes] a ile masz lat ?

Ukończone 19 w tym roku będzie 20 ale to jeszcze trochę.


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - nitram - 15-07-2015 11:48

Jeśli tak to łapiesz się na promocję w banku millenium konto student 360 konto darmowe pod warunkiem dokonania min 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu (warunek wpływu na konto 1000zl jest zniesiony dla kont STUDENT 360)


RE: Zestawienie Kont Bankowych - darmowe, najtańsze, najlepsze - smoku1996 - 15-07-2015 11:56

Ja tam polecam konto w banku BPH. Idziesz 4 razy do biedronki za każdym razem kupujesz po najtańszym batoniku i masz za free wszystko.