Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona z filmami pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Własna strona z filmami pytanie (/Temat-Wlasna-strona-z-filmami-pytanie-117464)

Strony: 1 2


Własna strona z filmami pytanie - kukiz87 - 10-07-2015 18:44

Witam , czy jezeli postawie sobie skrypcik strony z filmami i przerobię ją np na nowości filmowe , w której to odnośnik do każego niby filmy będzie prowadził do sub lub premium to czy przez to można mieć jakieś problemy ? chodzi mi w sensie że każdy kto wejdzie pomysli ze faktycznie sa tam filmy itp itd a tak naprawde nie bedzie tam nic bo każdy odnośnik będzie do subów


RE: Własna strona z filmami pytanie - v3XeR - 10-07-2015 18:45

Sporo osób tak robi więc chyba nie Big Grin


RE: Własna strona z filmami pytanie - Kurus92 - 10-07-2015 18:48

Ja również jak sobie szukałem filmu na wieczór nie raz,nie dwa trafiłem na taką stronę Wink


RE: Własna strona z filmami pytanie - Lotheo - 10-07-2015 21:55

Wystarczy odpowiednia stopka na dole własnej strony i po problemie.


RE: Własna strona z filmami pytanie - Incognito8 - 11-07-2015 21:24

@up

przykład stopki ? pozdrawiam


RE: Własna strona z filmami pytanie - Goldes - 11-07-2015 21:41

(11-07-2015 21:24)Incognito8 napisał(a):  @up

przykład stopki ? pozdrawiam

Strona typu landing page. Strona zachęcająca do zakupu pełnej wersji filmu... wystarczy pomyśleć. Można zblokowac zwiastun sms-em i stopka właśnie że strona nie wspiera piractwa i zachęca do zakupu filmu..


RE: Własna strona z filmami pytanie - Split66 - 13-07-2015 21:40

Poza tym pamiętaj, że będzie ciężko ci się przebić z taką stronką. Bo ich jest ogrom w internecie.


RE: Własna strona z filmami pytanie - Haxite - 13-07-2015 22:08

Wystarczy znajomość SEO black/white hat i wcale to taka trudność nie będzie pokerface


RE: Własna strona z filmami pytanie - jacplac - 14-07-2015 04:54

niestety ale będzie, ponieważ inni z topki tez korzystają z seo, proponuje coś bardziej pod ero o wiele szybciej się rozwijają i nawet w top 100 można mieć sporą liczbę wyświetleń.


RE: Własna strona z filmami pytanie - Lotheo - 14-07-2015 18:11

(13-07-2015 22:08)Haxite napisał(a):  Wystarczy znajomość SEO black/white hat i wcale to taka trudność nie będzie pokerface

Piszesz tak, jak by autor tematu miałby być jedyną osobą w Polsce, która zna podstawy SEO i różne techniki BH. Przecież takie metody są ogólnodostępne i każdy może się ich nauczyć.