Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liczba % Warna i jego czas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Liczba % Warna i jego czas (/Temat-Liczba-Warna-i-jego-czas-117321)



Liczba % Warna i jego czas - GetGifts - 08-07-2015 12:15

Witam mam pomysł aby na forum był temat w którym jest napisane za co i na ile i ile % Warna dostajesz

Np.

Spam na shoutbox - 20 % i 1/msc

I tak dalej


RE: Liczba % Warna i jego czas - ziolo1945 - 08-07-2015 12:27

Przy warnie masz podane za co i na ile.


RE: Liczba % Warna i jego czas - daniel42na - 08-07-2015 12:30

Ależ każde wykroczenie jest inne, załóżmy że jest spamer który ciągle co 3 dni podbija temat w dziale sprzedam. Pierwszego warna dostanie małego, drugiego tez a trzeci to juz będzie ban na tydzien Lol


RE: Liczba % Warna i jego czas - Equalibrium - 08-07-2015 14:46

Tu Admin, u Sandry jestem.

Taryfikator zawsze był i będzie indywidualny, tak samo jak za przekroczenie prędkości na drogach masz widełki od który będzie zależał twój mandat, to tak samo będzie to działać na forum. W regulaminie masz jasno opisane za co możesz otrzymać ostrzeżenie/bana.


Przypominam że przekroczenie 90% warna odbiera możliwość pisania na miesiąc, a 100% banuje konto na miesiąc.
Warny zawsze można odpracować o czym mowa jest w tutejszym dziale (temat przyklejony).


RE: Liczba % Warna i jego czas - GetGifts - 08-07-2015 16:42

Rozumiem ale powinno być jakiś taryfikator bo raz napisałem na shouboxie 10 emotek w jednym poście i dostałem Warna 20 % i 2 msc i napisałem no kurde na 2 mieś a sloniasek ciesz się że nie na zawsze czyli ktoś z administracji ma zły humor i warn na zawsze


RE: Liczba % Warna i jego czas - selfie - 08-07-2015 16:49

Nie ma co kombinować, jest dobrze tak jak jest teraz. Kiedyś dostałem 20% za offtop w temacie tutora lecz po wytłumaczeniu sytuacji (napisałem post zanim admin edytował temat z ostrzeżeniem) i wszystko się wyjaśniło.

Nie przesadzaj Słoniasek żartował Lol


RE: Liczba % Warna i jego czas - Mercz - 08-07-2015 16:55

(08-07-2015 16:42)GetGifts napisał(a):  Rozumiem ale powinno być jakiś taryfikator bo raz napisałem na shouboxie 10 emotek w jednym poście i dostałem Warna 20 % i 2 msc i napisałem no kurde na 2 mieś a sloniasek ciesz się że nie na zawsze czyli ktoś z administracji ma zły humor i warn na zawsze

Napisał to zapewne w formie żartu.


RE: Liczba % Warna i jego czas - MaLiN - 08-07-2015 16:55

Taryfikator mają moderatorzy i to już w zupełności wystarczy. Jeśli ktoś ma celowo łamać regulamin, bo będzie wiedział ile może dostać za ewentualne przewinienie, to lepiej niech się wstrzyma i pilnuje się regulaminu.


RE: Liczba % Warna i jego czas - Admin - 08-07-2015 19:50

(08-07-2015 16:42)GetGifts napisał(a):  Rozumiem ale powinno być jakiś taryfikator bo raz napisałem na shouboxie 10 emotek w jednym poście i dostałem Warna 20 % i 2 msc i napisałem no kurde na 2 mieś a sloniasek ciesz się że nie na zawsze czyli ktoś z administracji ma zły humor i warn na zawsze

będziesz robił to nagminnie to da ci na zawsze - więc napisał Ci prawdę "ciesz się"...

zgodnie z tym o czym pisałem stałego taryfikatora nigdy nie było i nie będzie, wtedy dopiero zaczęłoby się łamanie regulaminu z obliczaniem "co się komu opłaca" - niedoczekanie.