Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat (/Temat-CIEKAWOSTKA-25-obrazkow-ktore-zmienia-twoje-spojrzenie-na-swiat-117246)



[CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - Haxite - 07-07-2015 06:04

Jakiś czas temu czytałem i oglądałem wpis "25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat". Może nie tyle co zmienić moje spojrzenie na świat ale uświadomił jakim pyłkiem jesteśmy we wszechświecie.
Jeżeli ktoś ma kilka minut wolnych to serio polecam bo artykuł bardzo ciekawie przedstawiony jest.

Dla nas słońce jest niesamowicie ogromne, a jednak nie do końca jest aż takie ogromne. Dla przykładu podam tutaj obrazek ze środka artykułu o wielkości Słońc.
[Obrazek: gwiazdy_slonce.png]


RE: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - m1ch4l88 - 07-07-2015 06:55

Widziałem to już kiedyś. Robi wrażenie.
W ogóle uwielbiam takie kosmiczne ciekawostki Smile


RE: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - MaLiN - 08-07-2015 21:41

Ja z kolei aż tak bardzo nie podziwiam. W sensie jest to interesujące, co się tam kryje dalekoooo za innymi planetami i czy istnieje inna forma życia we wszechświecie, ale jednak wolę aż tak daleko nie wychodzić myślami. Zawsze to się wiąże z pytaniami, czy Bóg istnieje, a jeśli tak to dlaczego stworzył tyle planet itd. To w sumie dobry temat do rozmów filozoficznych.


RE: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - Begrezen - 08-07-2015 23:03

(08-07-2015 21:41)MLN napisał(a):  ale jednak wolę aż tak daleko nie wychodzić myślami. Zawsze to się wiąże z pytaniami, czy Bóg istnieje, a jeśli tak to dlaczego stworzył tyle planet itd.

A co, boisz się prawdy? Jerk2 Oczywiście, że Bóg istnieje, od razu widać, że taki piękny, fascynujący, doskonały i złożony wszechświat musiał być przez kogoś stworzony Big Grin nadal przecież ludzie odkrywają coraz to nowe rzeczy i być może po kres czasów beda odkrywać Wink


RE: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - MaLiN - 09-07-2015 10:21

Nie boję się prawdy Wink Wszechświat jest fascynujący i było to już wiadome za czasów Greków, czy też Egipcjan. Ludzie od zawsze byli powiązani z niebem.


RE: [CIEKAWOSTKA!] 25 obrazków, które zmienią twoje spojrzenie na świat - Ruski - 09-07-2015 12:22

znam Aldebarana Big Grin Rycerze Zodiaku Jerk2