Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postępowanie egzekucyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Postępowanie egzekucyjne (/Temat-Postepowanie-egzekucyjne-117210)



Postępowanie egzekucyjne - Panix - 06-07-2015 16:02

Otrzymałem dziś list od urzedu skarbowego o wszczeciu postępowania egzekucyjnego na wysokośc 33 zł które musze uregulować w ciągu 7 dni. Tobylo moje pierwsze rozliczenie podatkowe w tym roku. Oznacza to że źle obliczyłem swoje dochody i zapłaciłem o te 33 zł za mało i po uregulowaniu tego wszystko będzie ok?


RE: Postępowanie egzekucyjne - szykiryki - 06-07-2015 16:21

Ta, raczej tak.

Zresztą wszystko na pewno masz napisane w pismie. Czy musisz składać dodatkową korektę, czy masz się stawić u naczelnika itp.

I najlepiej przy obliczeniach korzystać z gotowych programów do pitów, wtedy mniejsze prawdopodobienstwo pomyłki.


RE: Postępowanie egzekucyjne - Panix - 06-07-2015 16:33

Piszą tylko że należności wraz z odsetkami należy przelać na podane konto i tyle


RE: Postępowanie egzekucyjne - full2000 - 06-07-2015 16:35

(06-07-2015 16:33)Panix napisał(a):  Piszą tylko że należności wraz z odsetkami należy przelać na podane konto i tyle

To tak zrób i tyle w temacie.

Nie powinno być większego problemu.Smile


RE: Postępowanie egzekucyjne - Panix - 06-07-2015 16:47

ok dzięki, do zamknięcia