Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting na hostinger.pl - pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting na hostinger.pl - pomoc (/Temat-Hosting-na-hostinger-pl-pomoc-117154)

Strony: 1 2


RE: Hosting na hostinger.pl - pomoc - kinjo - 04-10-2016 08:28

Maila dostałam niedawno, gdy mam problem, ponownie
Posiadam ten sam problem, gdy próbuje się zalogować i nie jest to pierwszy raz, to się zdarza. Zwykle jest on rozwiązany w czasie, z ponowną próbą kilka godzin później, ale tym razem problem ten utrzymywał się przez prawie miesiąc, który jest niepokojące.
Chrom tekst opisujący o problemie.
Nie można znaleźć serwera, ponieważ błąd w wyszukiwaniu DNS. DNS to usługa sieciowa, która zmienia nazwę strony internetowej w Internecie. Ten błąd zazwyczaj występuje, ponieważ połączenie z Internetem nie jest dostępne lub dlatego, że sieć nie jest prawidłowo skonfigurowany. Może również wystąpić, ponieważ serwer DNS nie odpowiada albo ponieważ zapora nie zezwala Google Chrome, aby uzyskać dostęp do sieci.
W ten sam sposób, przy użyciu przeglądarki Internet Explorer i Mozilla nie uzyskuje dostępu do poczty.
Odpowiadając na mod, obecny stan serwera to:
  Konto Microsoft pracuje normalnie
  Outlook.com pracuje normalnie
  Kontakt działają normalnie
  Kalendarz działa normalnie
  Onedrive pracuje normalnie
  Usługi powiązane działają normalnie
  Komunikator działa normalnie
 Ochrona dzieci pracuje normalnie
 
Z których można uzyskać dostęp do wszystkich Outlook.com najmniejszego.
Warto zauważyć, że mój mail hotmail.


Wycieranie i testowanie zapisy z innych komputerów nie służył jako rozwiązanie.
Mam nadzieję, że jest to problem z serwerem i może być rozwiązany szybko, bo miesiąc czekania widzę alarmujące.
Albo inaczej spróbuj tego: http://www.deskdecode.com/dns_probe_finished_nxdomain/


RE: Hosting na hostinger.pl - pomoc - barti.karti323 - 06-10-2016 12:54

kinjo, don't translate, english please Big Grin


RE: Hosting na hostinger.pl - pomoc - WhiteNigga - 12-10-2016 16:39

Hostinger to najgorsze gówno, zrobilem sobie stronkę, zaspamowałem w 20 grupach FB i strona padła. Przekroczyło limit CPU. Teraz musze czekać 24h by przenieść domenę. Ludzie próbują wejść i widzą strone główną hostingera. Pieniądze przechodzą mi kolo nosa.


RE: Hosting na hostinger.pl - pomoc - nik5pl - 14-10-2016 17:39

Dlatego do wszystkiego używam cloudflare Tongue Przepięcie domeny na inne ip trwa do 5minut.


RE: Hosting na hostinger.pl - pomoc - barti.karti323 - 24-10-2016 12:48

O ile się orientuję to cloudflare jest antyddosem.