Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Propozycje (/Temat-Propozycje-117131)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Propozycje - Puciek - 12-07-2015 16:08

Co do powiadomień. Można pójść za ciosem i umożliwić wgrywanie własnych np. 5 sekundowych dźwięków albo własnego tekstu w Ivonie.


RE: Propozycje - exxthc - 12-07-2015 16:36

(12-07-2015 16:08)Puciek napisał(a):  Co do powiadomień. Można pójść za ciosem i umożliwić wgrywanie własnych np. 5 sekundowych dźwięków albo własnego tekstu w Ivonie.

Ale ten serwis chyba ma sluzyc do zarabiania cnie? Big Grin

*

a nie jakies cyrki XD


RE: Propozycje - hunterpl444 - 12-07-2015 17:46

Ja to bym się zajął statystykami na początek bo sa bardzo nie przydatne w tej formie


RE: Propozycje - Kiljan - 12-07-2015 19:33

A możecie napisać co dokładnie chcecie w statystykach? Tak będzie znacznie łatwiej zrobić wszystko, żeby było jak najwygodniej dla Was.


RE: Propozycje - DaviD1997PL - 12-07-2015 22:07

Rozbudowane statystyki, możliwość sprawdzenia dokładnych danych zarobków z każdego dnia oraz godziny, także z ostatniego tygodnia, miesiąca, roku. Myślę, że tyle by wystarczyło Smile

@Kiljan a jak się ma sprawa odnośnie wprowadzenia odnowień? Myśleliście nad tym ? Smile


RE: Propozycje - hunterpl444 - 12-07-2015 22:09

Ja nawet nie mam wyboru daty żeby się cofnąć w statystykach. Żeby można było sprawdzić każdy dzień wstecz, fajnie by było jak by był możliwy wykres danego programu i jak to wyglądało przez tydzień itp.


RE: Propozycje - Kiljan - 12-07-2015 22:34

(12-07-2015 22:07)DaviD1997PL napisał(a):  Rozbudowane statystyki, możliwość sprawdzenia dokładnych danych zarobków z każdego dnia oraz godziny, także z ostatniego tygodnia, miesiąca, roku. Myślę, że tyle by wystarczyło Smile

@Kiljan a jak się ma sprawa odnośnie wprowadzenia odnowień? Myśleliście nad tym ? Smile

Odnowień nie będzie ponieważ od samego początku jest przewidziany system zyskowności, przez co najbardziej opłaca się zarabiać wydawcom, którzy starają się zarabiać w jednym miejscu, dzięki temu stawka może rosnąć bez końca, np. w lipcu średnia stawka według zdobytych leadów wynosi 6,78zł w przypadku A1, jeśli ktoś zarabia u nas od dawna sądzę, że może w pełni potwierdzić moje słowa, że stawka rośnie cały czas, poszkodowani w takim wypadku mogą być Ci, którzy nie zarabiają a zyskowność im rośnie, tak rosłyby odnowienia, ale dzięki nim rośnie ogólna pula zyskowności przez co łatwiej jest otrzymać stawkę wyższą niż indywidualna zyskowność, można powiedzieć, że to taki socjal Smile


RE: Propozycje - piotrekprorok - 12-07-2015 22:39

(12-07-2015 22:34)Kiljan napisał(a):  (...)jeśli ktoś zarabia u nas od dawna sądzę, że może w pełni potwierdzić moje słowa, że stawka rośnie cały czas(...)

Potwierdzam Jerk

[Obrazek: yIVkWGc.png]


RE: Propozycje - Kiljan - 13-07-2015 00:14

Na szybko uda nam się dodać statystyki z wczoraj/dzisiaj/tydzień
Plan ogólny jest taki:
robimy to co jest teraz do zrobienia, 4 nowe programy są w drodze, po tych programach przebudowujemy caly serwis, nie będzie żadnych ważnych zmian wyglądu, będą lepsze statystyki, lepiej skonstruowana zakładka z ofertami oraz narzędziami dla wydawców.

Więc teraz zapraszam do zwiększonej ilości propozycji co nowego/zmienić/poprawić w nowym systemie Smile


RE: Propozycje - redbull232 - 13-07-2015 10:41

Przydałoby się aby w zakładce programy była możliwość ustawienia globalnego modelu płatności. Chodzi o to a żeby osoba mogła sobie wybrać swój ogólny model płatności dajmy na to sms MT a po generacji programu w edytorze pojawiał się link właśnie z tym modelem. Myślę że to dobry pomysł bo parę osób tutaj zarabia na sms MO i za każdym razem po generacji programu musi zmieniać np. z A1 na B4