Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS (/Temat-Chce-zarobic-2000-zl-przez-cale-wakacje-bez-programow-SUBSKRYPCJI-SMS-117060)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - kornik36 - 04-07-2015 14:52

(04-07-2015 12:44)todek78 napisał(a):  Jak nie masz sumienia i chcesz naciągać nieświadomych ludzi, to słuchaj doradców z powyższych postów i zarabiaj na subach... jak chcesz z czystym sumieniem zarobić, to idź do pracy i zainwestuj pieniądze zarobione w dobry program, może kilka i powoli pomnażaj je( jeden z moich poleconych z jednego programu, który ma 16 lat tak własnie zrobił i wielki szacun dla niegoWink) Na następne wakacje możesz mieć dużo więcej niż 2 tys i czyste sumienie, że jakieś dziecko czy starsza osoba przez Twojego sms-a teraz nie musi spłacać rachunku 3-4 cyfrowego Wink
W jaki program?? O co chodzi?


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - todek78 - 04-07-2015 15:27

Kornik36
Jest kilka programów, w które można zainwestować mniejsze czy większe pieniądze. Wiem, że zaraz się zaczną różne negatywne komentarze, ale ja tu nikogo nie namawiam, tylko mówię w czym ja obecnie inwestuję i zarabiam. Oczywiście część z nich nie wymaga polecania i da nam zarobić, a polecanie tylko zwiększy zarobki i są to Traffic Monsoon, Adbrook i Rentiercash. Natomiast w mx500 musimy polecać żeby z 50$ zrobiło się 500$. Jak ktoś wie kiedy i w co wejść, to spokojnie zainwestuje i nie straci, a zarobi Wink
Powtarzam, to nie jest reklama i namawianie, tylko zwykła informacja o tym gdzie ja zarabiam! Jak ktoś chce się dowiedzieć szczegółów, to na priv mówię o wszystkim, ryzyku, możliwościach itp. Zero ściemniania i obiecywania gruszek na wierzbie. Wszystko szczerze i od początku do końca jestem z poleconymi.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - traku - 04-07-2015 15:30

Na budowie jako pomocnik zarobisz 100 zł dziennie Big Grin


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - zjadamkredki - 04-07-2015 15:41

(04-07-2015 15:30)traku napisał(a):  Na budowie jako pomocnik zarobisz 100 zł dziennie Big Grin

Żeś dowalił ;D Dobrze jak 50zł będzie. Wiem, bo sam tak rok temu zarabiałem.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - mikuss - 04-07-2015 15:42

(04-07-2015 15:30)traku napisał(a):  Na budowie jako pomocnik zarobisz 100 zł dziennie Big Grin

przy zbiorze borówki amerykańskiej jeszcze więcej ...
siostra więcej się opalając jak zbierając ma dniówkę od 240 do 320 zł płacone po zakończeniu pracy
jak by rwała więcej jak się opalała to śmiem twierdzić, że 450 z palce w du.ie można dziennie mieć


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - lotmix30 - 04-07-2015 17:02

Polecam Ci program partnerski serwisu http://www.ofertyinwestycyjne.pl
Za 10 % Twoich zysków mogę mogę pomóc zarobić te 2000 zl lub więcej. Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - feellove - 04-07-2015 17:28

Najszybciej to na subach. Dojście "świeżaka" do dniówek rzędu 50-100 zł po paru dniach wdrożenia, poznania mechanizmów działania, nie jest jakimś większym wyczynem.
Nie wiesz jak, pisz pw.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - kornik36 - 05-07-2015 15:38

(04-07-2015 15:27)todek78 napisał(a):  Kornik36
Jest kilka programów, w które można zainwestować mniejsze czy większe pieniądze. Wiem, że zaraz się zaczną różne negatywne komentarze, ale ja tu nikogo nie namawiam, tylko mówię w czym ja obecnie inwestuję i zarabiam. Oczywiście część z nich nie wymaga polecania i da nam zarobić, a polecanie tylko zwiększy zarobki i są to Traffic Monsoon, Adbrook i Rentiercash. Natomiast w mx500 musimy polecać żeby z 50$ zrobiło się 500$. Jak ktoś wie kiedy i w co wejść, to spokojnie zainwestuje i nie straci, a zarobi Wink
Powtarzam, to nie jest reklama i namawianie, tylko zwykła informacja o tym gdzie ja zarabiam! Jak ktoś chce się dowiedzieć szczegółów, to na priv mówię o wszystkim, ryzyku, możliwościach itp. Zero ściemniania i obiecywania gruszek na wierzbie. Wszystko szczerze i od początku do końca jestem z poleconymi.
A no okej fraza "program" to bardzo ogólna nazwa i nie skojarzyłem. Ale już ogarniam - powiem tak w Traffic Monsoon nie wchodziłem bo bardziej się skupiłem na paidverts/mytrafficvalue - ale że oba programy już przycichły to zarobki są w moim przypadku niskie... Na razie dzięki Wink

Nie rozumiem tej dyskusji o tym że zarabianie na subach wymaga doświadczenia itp. itd. a kto powiedział że się na tym nie znam? Smile Dużo już się tym interesowałem więc wiem co i jak Wink Ale wolę poszukać ciekawszej formy zarobku (przez internet)!


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - szykiryki - 05-07-2015 15:46

Finansowe programy partnerskie. Jak w lipcu zarobisz akurat we wrześniu dostaniesz kasę, skoro suby i natychmiastowa wypłata Cie nie interesuje, inwestycje Cie nie interesują, praca przy tworzeniu własnej strony i np. zarabianie na Adsense pewnie też nie...

Tak czy siak, rusz tyłek, bo mamy już kawałek lipca, więc Twój cel się oddala coraz bardziej...


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - pointsmaster - 05-07-2015 20:59

Zapraszam do skorzystania z poradnika w mojej sygnaturce. 2k w 2 miechy nie zarobisz, ale jak bedziesz dzialal jeszcze na innych serwisach to czemu nie. Przynajmniej piątek i sobote podzialasz na g2a i powinno cos Ci wpadać. Myslę, że 500zł możesz tu uzbierać o to już 25% Twojego celu Smile