Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS (/Temat-Chce-zarobic-2000-zl-przez-cale-wakacje-bez-programow-SUBSKRYPCJI-SMS-117060)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - todek78 - 04-07-2015 12:44

Jak nie masz sumienia i chcesz naciągać nieświadomych ludzi, to słuchaj doradców z powyższych postów i zarabiaj na subach... jak chcesz z czystym sumieniem zarobić, to idź do pracy i zainwestuj pieniądze zarobione w dobry program, może kilka i powoli pomnażaj je( jeden z moich poleconych z jednego programu, który ma 16 lat tak własnie zrobił i wielki szacun dla niegoWink) Na następne wakacje możesz mieć dużo więcej niż 2 tys i czyste sumienie, że jakieś dziecko czy starsza osoba przez Twojego sms-a teraz nie musi spłacać rachunku 3-4 cyfrowego Wink


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - takemymoney - 04-07-2015 12:45

O jakim Ty rachunku 3-4 cyfrowym mówisz, proszę Cię..


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - Pasza dla konia - 04-07-2015 12:57

Polecam PPA i najprostszy sposób, czyli znalezienie jakiejś popularnej gry, do której ludzie chcą znaleźć cheaty.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - todek78 - 04-07-2015 12:58

Dobrze wiesz jak to działa, więc nie udawaj, że nie wiesz... takim, ze jak nie wyślesz sms-s np o treści 'STOP' to będą przychodziły codziennie sms za 5, 10 a nawet więcej zł np i się nazbiera jak ktoś nie jest tego świadomy Wink może przesadziłem z tymi 4 cyfrowymi, ale 3 cyfrowe bez problemy. Wiem, bo moja córka kiedyś tak zrobiła, ale teraz blokuję na każdym telefonie sms specjalny i mam spokój od naciagaczy Wink


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - takemymoney - 04-07-2015 13:03

Tak wiem jak to działa, ale przesadziłeś z tymi liczbami. Każda osoba zorientuje się jak nie za pierwszym to za drugim razem, że musi dezaktywować subskrypcje.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bolo9797 - 04-07-2015 13:04

(04-07-2015 12:58)todek78 napisał(a):  Dobrze wiesz jak to działa, więc nie udawaj, że nie wiesz... takim, ze jak nie wyślesz sms-s np o treści 'STOP' to będą przychodziły codziennie sms za 5, 10 a nawet więcej zł np i się nazbiera jak ktoś nie jest tego świadomy Wink może przesadziłem z tymi 4 cyfrowymi, ale 3 cyfrowe bez problemy. Wiem, bo moja córka kiedyś tak zrobiła, ale teraz blokuję na każdym telefonie sms specjalny i mam spokój od naciagaczy Wink
Weź lec lepiej zapierdzielaj do MC "uczciwie" zarabiać. Jasne ze uzbiera się kwota 3 cyfrowa, ale po 2-3 MSC...


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - Pasza dla konia - 04-07-2015 13:04

To zależy kto na czym zarabia i kto jest na tyle inteligentny żeby sprawdzić sobie co to za sms do jasnej anielki przychodzą. Oczywiście suby są złe, bo pobierają kasę i nieroztropne osoby tego nawet nie mają ochoty wyłączać. Premium sms natomiast zabiera daną kwotę i po sprawie Tongue Osobiście zarabiałem na subach troszke czasu, lecz szkoda mi tych ludzi, którzy nieświadomie wpisują swoje numery bądź wysyłają sms premium Lol


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - Assasinoo - 04-07-2015 13:11

(04-07-2015 12:58)todek78 napisał(a):  (..)będą przychodziły codziennie sms za 5, 10 a nawet więcej zł np i się nazbiera jak ktoś nie jest tego świadomy(...)

Nie ma możliwości, by w jednej subskrypcji sms brało Twojej córce codziennie po 5, 10 a nawet więcej zł.. Wink


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - Pasza dla konia - 04-07-2015 13:12

(04-07-2015 13:11)Assasinoo napisał(a):  
(04-07-2015 12:58)todek78 napisał(a):  (..)będą przychodziły codziennie sms za 5, 10 a nawet więcej zł np i się nazbiera jak ktoś nie jest tego świadomy(...)

Nie ma możliwości, by w jednej subskrypcji sms brało Twojej córce codziennie po 5, 10 a nawet więcej zł.. Wink

jak ktoś jest na tyle inteligentny i włączy 10 subskrypcji sms o uwierz, że może Lol


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - Juhas - 04-07-2015 13:14

(04-07-2015 12:58)todek78 napisał(a):  Dobrze wiesz jak to działa, więc nie udawaj, że nie wiesz... takim, ze jak nie wyślesz sms-s np o treści 'STOP' to będą przychodziły codziennie sms za 5, 10 a nawet więcej zł np i się nazbiera jak ktoś nie jest tego świadomy Wink może przesadziłem z tymi 4 cyfrowymi, ale 3 cyfrowe bez problemy. Wiem, bo moja córka kiedyś tak zrobiła, ale teraz blokuję na każdym telefonie sms specjalny i mam spokój od naciagaczy Wink

Są limity od operatorów...
Ale ostatnio płaczecie beka