Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem (/Temat-Gry-gotowe-do-grania-bez-polaczenia-ze-steamem-internetem-116998)



Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - Hyuek - 02-07-2015 16:31

Witam,
Załozyłem stronę na której udostępniam znalezione tzw blackboxowe wersje gier.

Na dzień dzisiejszy znajduje się tam Wiedzmin, Mortal Kombat X oraz Devil May Cry 4.

Sciągasz pliczek, rozpakowujesz, wchodzisz w folder, klikasz ikonke gry i można już grać, oczywiście minusem takich gier jest brak trybu multi, aczkolwiek ucieche daje też tryb single Wink

Sprawdzcie sami

http://promogry.blogspot.com/

[Linki do uploadów są skrócone przez shorte, wystarczny skipnać AD i automatycznie przekierowuje do folderu z partami do sciągniecia]
Wszystkie uploady dostępne są na Uploaded.net, w razie czego mogę podliknować mirrory do rapidgatora

W razie potrzeby napiszcie tutaj jakie byście chcieli gry, to wrzucę/znajdę


Pozdrawiam, jeżeli ci się podoba- daj repa Smile

PS: Jeżeli to zły dział to proszę admina o przeniesienie do odpowiedniej sekcji


RE: Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - Adriano42 - 02-07-2015 17:14

Hmmm czy to czasem nie jest nie legalne? Udostępnianie pirackich tytułów gier, a do tego czerpanie z nich korzyści materialnych Big Grin?


RE: Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - Hyuek - 02-07-2015 17:47

Czy ja wiem czy legalne, pewnie nie, ale co jest w tych czasach? Tongue Pozatym tak jak napisałem to są wersje single, więc jeżeli ktoś chce pograć w pełni i tak musi zakupić grę.
Pozatym sprzedawane gry na allegro z kontem na którym jest gra xxx ludziom, też jest jakoś tam nielegalne przyczym w moim przypadku, ty nie tracisz nic [Nic nie płacisz]

Dodatkowo nie są to moje releasy, tak jak mówiłem zarabiam raczej na tym że to znajduje, nie na samych plikach


RE: Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - adriana0912 - 02-07-2015 17:51

Gdzie ten pliczek się znajduje?


RE: Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - piotrekprorok - 02-07-2015 17:52

Po pierwsze nielegalne, po drugie strona wygląda jak gówno, po trzecie na blogspocie daleko nie zajedziesz.


Gry gotowe do grania bez połączenia ze steamem/internetem - Coristo - 02-07-2015 19:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.