Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. (/Temat-Inwestycja-w-zloto-Mennica-Polska-116915)

Strony: 1 2


Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - ZidaneNS - 30-06-2015 19:14

Witam.
Mam trochę nie potrzebnego na tą chwile grosza.
I zastanawiam się na kupnem złotych sztabek z mennicy Polskiej o różnej gramaturze na początek po 1-5g.
1g-180zł jak na tą chwile. Większe sztabki są proporcjonalnie tańsze.
Co o tym myślicie?


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - djbaggi - 30-06-2015 19:24

(30-06-2015 19:14)ZidaneNS napisał(a):  Witam.
Mam trochę nie potrzebnego na tą chwile grosza.
I zastanawiam się na kupnem złotych sztabek z mennicy Polskiej o różnej gramaturze na początek po 1-5g.
1g-180zł jak na tą chwile. Większe sztabki są proporcjonalnie tańsze.
Co o tym myślicie?

Sprawdź inwestowanie w BitGold, 5 miast i skarbców. Złoto wypłacane od razu przelew,przekaz itp. Firma sprawdzona i zarejestrowana, zaden hyip itp. Możesz poczytać o tym, osobiscie Polecam bardzo, tanio jak za 1 gram. A w przyszłosci nawet kartą ich mozna placic Wink
http://www.BitGold.com/r/EZrTUa


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - DeI - 30-06-2015 19:41

Złoto złotu nie równe jaka próba?


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - djbaggi - 30-06-2015 19:52

(30-06-2015 19:41)DeI napisał(a):  Złoto złotu nie równe jaka próba?

chyba logiczne ze 999.9


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - Make it - 30-06-2015 19:53

Mennica polska strasznie zdziera o.O bitgold lepszy


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - Obywatel - 30-06-2015 20:18

Inwestycja w złoto jest opłacalna, aczkolwiek długo terminowa. Zamiast sztabek, rozważ zakup monet bulionowych. Wartość kruszcu, plus wartość numizmatyczna.


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - ZidaneNS - 30-06-2015 21:03

Dzięki za odpowiedzi ale z bitgold raczej nie skorzystam wirtualne złoto to nie złoto.
Orientuje się ktoś jak często zmieniają się ceny w mennicy Polskiej? Notowania złota lecą troszkę w dół.


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - DeI - 01-07-2015 01:15

(30-06-2015 19:52)djbaggi napisał(a):  
(30-06-2015 19:41)DeI napisał(a):  Złoto złotu nie równe jaka próba?

chyba logiczne ze 999.9

Nie to nie jest logiczne na Allegro też sprzedawano sztabki i nie były próby 999.9


ZidaneNS Widziałem że tam można kupić fizyczne jak kupujesz przez neta to ci przechowują podobnież i możesz odpłatnie zapłacić za wysyłkę


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - manitugg - 02-07-2015 18:57

W 2008 kupiłem sztabki 10g wychodziło jakoś po 840 pln a w 2012 sprzedałem po 1400 ale weź pod uwage sytuacje prawie zaraz zaczął sie kryzys i fundusze-giełda poleciała, a teraz co by nie mówić sytuacja raczej zdąża ku dobremu. Teraz tylko biżuterie złotą kupuje żonie w lombardzie ona sie cieszy a kasa ulokowana Smile. Ogólnie złoto to raczej lokata kapitału ale fakt dardzo dobra, i tak jak pisałeć w grę wchodzi tylko czyste złoto resztę potraktują ci jako przetopiony złom albo jak napisał @Obywatel numizmaty


RE: Inwestycja w złoto. Mennica Polska. - Obywatel - 02-07-2015 19:05

Złoto pójdzie w góre. Wystarczy poczytać info, Niemcy i jeszcze kilka państw zwiększają swoje rezerwy w złocie. I to o konkretne ilości. W razie jakiegolwiek kryzysu, złoto w przeciwieństwie do waluty zachowa wartość.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka