Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak zarobków na SubSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brak zarobków na SubSMS (/Temat-Brak-zarobkow-na-SubSMS-116871)



Brak zarobków na SubSMS - xDesinx - 29-06-2015 15:57

Witam, a więc mianowicie zarabiam na SUB SMS, znaczy teraz nie zarabiam i mam pewne pytanie. Od dłuższego czasu nie moge nic zarobić na facebooku, zmieniam teksty, zdjęcia i w ogóle reklamuje na grupach, nie przynosi to wcale dochodów, nie wiem co teraz mam robić, gdy już uda mi się dodać ten post to po chwili dostaje bana na pisanie na 14 dni, mimo że zweryfikuje telefonicznie konto, wie ktoś może jak jakoś sprawnie zarobić na facebooku albo na jakimś innym serwisie z tym że nie chce od razu niszy bo wiem że nikt jej nie da, tylko jakoś nakierować gdzie można to reklamować by byly jakiekolwiek dochody, dodam że mam fanpage na facebooku który jest w miare aktywny ale ma tylko 9000 lubię to, więc myśle że na nim nic nie zarobie, proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


RE: Brak zarobków na SubSMS - Shadow271 - 29-06-2015 16:01

Napisz do mnie na gg: 52319232


RE: Brak zarobków na SubSMS - Gremquen - 29-06-2015 16:01

No to zamiast na spamowanie, spróbuj poświęcić ten czas na rozbudowanie fp.
Powymieniaj się z innymi udostępnieniami itp. i na pewno da Ci on jakieś zyski ;]


RE: Brak zarobków na SubSMS - GetGifts - 29-06-2015 16:08

Dla początkującego sub sms jest trudne ale można działać ja osobiście polecam pobawić się na allegro jakiś towar z Chin itd.


RE: Brak zarobków na SubSMS - xDesinx - 29-06-2015 16:12

Wydaje mi się że zaczym to ogarnę to troche minie, głównie chciałbym skupić się na SUBSMS, obecnie zarabiam na leadmore.pl

@Gremquen jak wymieniam się z różnymi fp udostępnieniami to albo nic nie przybywa albo jakieś 2 lajki maksymalnie do 10 idą w górę.


Brak zarobków na SubSMS - Admin - 03-07-2015 07:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.