Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam bota do polubień przy komentarzu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: szukam bota do polubień przy komentarzu (/Temat-szukam-bota-do-polubien-przy-komentarzu-116714)



szukam bota do polubień przy komentarzu - Szymczuś - 26-06-2015 22:56

Witam całe grono zarabiam.com, jeżeli piszę w złym dziale, proszę Moderatora o przeniesienie mojego wątku.

Biorę udział w konkursie, wyniki są w niedziele (28.06.2015) potrzebuję lajków pod komentarzem. Czy istnieje jakiś bot, który by mi w tym pomógł? Jest to dla mnie bardzo ważne, każdy lajk jest ważny, a konkurencja jest dość sprytna, co przewagę zdobędę za chwilę znika i jestem na pozycji przegranej.

Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś podałby mi sposób jak w darmowym i szybkim sposobem zebrać polubienia pod komentarzem.


Pozdrawiam.


RE: szukam bota do polubień przy komentarzu - Pasza dla konia - 26-06-2015 23:13

fake konto fb + likeeer.com i masz wygrany konkurs Tongue


RE: szukam bota do polubień przy komentarzu - Mercz - 26-06-2015 23:29

(26-06-2015 23:13)Pasza dla konia napisał(a):  fake konto fb + likeeer.com i masz wygrany konkurs Tongue

Organizatorzy raczej od razu się kapną. W tym inni uczestnicy.


RE: szukam bota do polubień przy komentarzu - Pasza dla konia - 26-06-2015 23:34

(26-06-2015 23:29)Mercz napisał(a):  
(26-06-2015 23:13)Pasza dla konia napisał(a):  fake konto fb + likeeer.com i masz wygrany konkurs Tongue

Organizatorzy raczej od razu się kapną. W tym inni uczestnicy.

Jak ktoś ma nick knknlczc;XZC:LZXCxzc to troszkę ciężko jest wyłapać oszustwo Lol


RE: szukam bota do polubień przy komentarzu - Szymczuś - 27-06-2015 08:23

A nie ma jakiegoś innego, sprawdzonego sposobu? Przyznam szczerze, że próbowałem już wielu stron z lajkami, jednak efekty są marne.

Bardzo zależy mi na wygraniu tego konkursu, zrobiłem wszystko co mogłem w zbieraniu lajków, jednak dało marne efekty, ponieważ ciągle przegrywam. Sad


Jeżeli macie jeszcze jakieś sposoby to podzielcie się proszę Smile


Pozdrawiam Smile


RE: szukam bota do polubień przy komentarzu - Reszka - 27-06-2015 18:29

Możesz kupić lajki ale będą za szybko się nabijały raczej, możesz zrobić reff na forum. Zebrać lub tanio kupić grup jak najwięcej i wykorzystać np. trial ninja albo ręcznie na wyselekcjonowanych aktywnych popularnych publicznych stronach fb fp działać. Możesz tez pomyśłec o promocji po za fb na forach i blogach które często maja wtyczki FB. Wykup u kogoś usługę nabicia mniej inwazyjnym sposobem jak 10000 like w dobe. Techbyte ma różne boty popytaj.