Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] (/Temat-Poradnik-zarob-na-prostytutke-w-pare-dni-subSMS-PSMS-116670)



Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Join - 26-06-2015 01:24

1.Nazwa przedmiotu: Poradnik - jak zarobić na prostytutkę w kilka dni! na premkach + subkach
W poradniku jest zawarty 1 sposób + wieeeelka wiedza merytoryczna o tym jak zwiększyć naszą konwersje.

2. Opis przedmiotu: Poradnik zawiera parę stron A4, na których umieszczona jest jedna unikalna nisza, która nie ma prawa się wyczerpać, na której zarobimy dosyć spore pieniądze. Możemy połączyć to w PPA. Zarobki zależą w dużej mierze od waszego poświęconego czasu i przyswojenia tony wiedzy, która wam przekaże w poradniku.

Poradnik jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych - na pewno z niego skorzystacie i zarobicie dobre pieniądze...

Konkurencja - nie ma tutaj czegoś takiego jak konkurencja

3. Zdjęcia/Screeny:
[Obrazek: 59382801599802977639.jpg]

4.Cena
2 pierwsze osoby 80zł
każda kolejna 100zł

5.Kontakt
PW lub gg: 54496640
Oczywiście po kupnie poradnika w 100% wspieram pomocą kupującego! Oraz podpowiem na jakie pozycje brać tytułową osobę...


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - nitram - 28-06-2015 20:49

RECENZJA

Na początku zaznaczę, że nie wiem co autor miał na myśli nazywając tak ten temat....
No cóż przejdźmy do recenzji. Poradnik rzeczywiście obszerny 17 stron. Mam dziwne wrażenie jakby był niedokończony, autor chce nam dużo powiedzieć, ale nie wiem do końca jak. Jeśli chodzi o perswazję i inne sztuki marketingowe które autor ma nam do przekazania, to jest to zlepek podstawowych technik stosowanych w MLM, czy są skuteczne jeśli się je dobrze zastosuje to na pewno tak, jednak tutaj brakuje konkretnych przykładów w oparciu o konkretne sytuacje w tym wypadku w oparciu o nisze.
Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś się trochę interesował technikami sprzedaży lub też działał w tej branży to wszytkie te techniki są mu już znane.
Dla początkujących zarabiających w internecie może to być pomocne ale bardziej jako ciekawostka, bo ciężko suchą teorię będzie przełożyć osobie początkującej na wykorzystanie w życiu codziennym na zarabianie w ingerencie.
Co do samej niszy czy sposobu zarobku, wygląda to tak że jak nie pracujemy to nie zarabiamy a efekt uzyskany przez autora to efekt 2 miesięcznej pracy po 5 h, więc jeśli ktoś liczy na to, że po zakupie poradnika kliknie parę razy i kasa będzie sam wpływać na konto to się może przeliczyć.
Serwis który wykorzystujemy do promocji jak twierdzi autor nie ma nic przeciwko naszemu działaniu, czasowo nie jestem w stanie tego sprawdzić więc pozostaje wierzyć autorowi na słowo, chociaż wydaje mi się to trochę dziwne, ale może autor stosuje jakieś dodatkowe sztuczki nie wnikam, w każdym bądź razie jeśli będzie inaczej to naciskajcie autora żeby zdradził wam tajniki tego aby wasze konta nie były banowane.

Z tego co udało mi się dowiedzieć autor przewiduje aktualizację być może wtedy całość nabierze kolorów, a także oferowana pomoc przez autora może przynieść wymierne korzyści.



RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - xTKSD - 28-06-2015 22:58

A kiedy możemy oczekiwać pierwszych efektów i jak one będą wyglądać? Smile

Edit Związane jakkolwiek z fb?


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Join - 28-06-2015 23:00

(28-06-2015 22:58)xTKSD napisał(a):  A kiedy możemy oczekiwać pierwszych efektów i jak one będą wyglądać? Smile

Edit Związane jakkolwiek z fb?

Nie, bez fb aktualziacja bedzie dotyczyc fb. fdefacto juz 1 dnia mozesz widziec efekty.

W skrocie-- poradnik ne idotyczy siedzenia na dupie i pierdzenia w stolek tylko pracy Smile ciezkiej? przy kompie takiej nie ma Tongue


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - DTM08 - 29-06-2015 17:58

A więc tak.. Poradnik kupiłem i jestem nawet zadowolony.
Przez pierwszą godzinę wpadło kilka leadów na sumę lekko ponad 30zł.
Sprzedający nawet napisał iż trafiłem w dziesiątkę i w jeden dzień powinienem odrobić to co zarobiłem Smile
Oczywiście polecam, wszystko szybko, bezboleśnie Smile


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - daniel42na - 29-06-2015 18:02

Dlaczego używasz cudzej sygnaturki?
Edit: trolluj dalej misiu, konto zgłoszone :3


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Join - 29-06-2015 18:59

(29-06-2015 18:02)daniel42na napisał(a):  Dlaczego używasz cudzej sygnaturki?
Edit: trolluj dalej misiu, konto zgłoszone :3

fajnie kolego, ale nie rob offtopu, to nei troll tylko odpowiedz na Twoje cebulactwo -> jakis problem pw/gg dziekuje, dobranoc


@topic zostało 5sztuk do 10, wiecej nie sprzedam


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - piotrekprorok - 29-06-2015 19:07

O proszę jak szybko multikonto usunęło sygnaturę Wink

[Obrazek: 0947e1de1f.png]


RE: Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Join - 29-06-2015 19:09

(29-06-2015 19:07)piotrekprorok napisał(a):  O proszę jak szybko multikonto usunęło sygnaturę Wink

[Obrazek: 0947e1de1f.png]

moge sobie uzywac sygnatury jakiej mi sie zywnie podoba, poki nie przekracza to regulaminu, a zmienilem tylko po to, zeby kolega wyzej sie ucieszyl, ale tylko na chwile Wink)

@edit zostały 4 poradniki


Poradnik - zarób na prostytutke w parę dni![subSMS/PSMS] - Admin - 30-06-2015 13:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.