Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie programy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Jakie programy ? (/Temat-Jakie-programy-116657)



Jakie programy ? - artur1217 - 25-06-2015 20:38

Witam. Które według was programy najlepiej sie promuje ?


RE: Jakie programy ? - fracek8 - 10-07-2015 20:20

Tak naprawdę wszystko, musisz podpasować program do niszy. Musisz pomyśleć czego ludzie pragną, czego ludzie szukają, co chcą, a nie mogą wziąć bo jest płatne. Pozdrawiam, myślę że zrozumiałeś o co mi chodzi Big Grin


RE: Jakie programy ? - Lotheo - 10-07-2015 21:53

(10-07-2015 20:20)fracek8 napisał(a):  Tak naprawdę wszystko, musisz podpasować program do niszy. Musisz pomyśleć czego ludzie pragną, czego ludzie szukają, co chcą, a nie mogą wziąć bo jest płatne. Pozdrawiam, myślę że zrozumiałeś o co mi chodzi Big Grin

Raczej to, co jest nie dostępne, bo każdy idiota wie, że zapłaci za wysłanie jakiegokolwiek SMS'a.


RE: Jakie programy ? - anny27 - 20-07-2015 11:15

Najlepszym wg mnie programem partnerskim jest Profi Credit. Działam w nim już od dłuższego czasu i nie mogę się do niczego przyczepić. Wypłaty są realizowane na czas, można je wypłacać nawet i codziennie bo nie ma nałożonego limitu. Żyć nie umierać Smile


RE: Jakie programy ? - RemoverPL - 20-07-2015 20:23

Kilka lat temu była dobra konwersja na doładowaniach telefonu - podajesz numer i operatora, żeby wiedzieli jaki numer doładować Huh

Każdy program ma potencjał, musisz go jedynie dopasować pod odpowiednie grono odbiorców i skutecznie zachęcić ich do tego, aby się rejestrowali Smile Mnie to na razie nie wychodzi, ale cały czas próbuję Big Grin