Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) (/Temat-Sprzedam-3-nisze-jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-dziennie-PPA-PPI-PayPal-116583)

Strony: 1 2


[Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 24-06-2015 15:49

Nazwa przedmiotu : Sprzedam 3 unikalne nisze dzięki których zarobisz kilkadziesiąt złotych dziennie!

Opis przedmotu: Poradnik zawiera dwie, trzy strony A4, na których umieszczone są 3 unikalne nisze, na których zarobimy dosyć spore pieniądze. Możemy połączyć to w PPA, ale również w PPI. Zarobki nie ustają jednak przy tych dwóch opcjach, wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Nisza nie wymaga myślenia, dostajecie wszystko na tacy Smile Od was zależy jak zagospodarujecie czasem. Ile na tym mozna wyciągnąc? - Pracując przez jedną godzinkę na PPI zarobiłem jakieś 6-7$ to na polske wychodzi ok. 27zł. Całkiem nieźle jak na pracę w godzinę, jednak postanowiłem połączyć to z PPA + oraz pewnym pomysłem ( Oczywiście wszystko w poradniku jest pokazane i wyjaśnione) i zarobiłem w jedną godzinkę 35-40zł.

Jednak uzywając moje sposoby można uzywać również przez Paypal lub konto bankowe, ja zarobiłem kilka razy poprzez konto bankowe dobre pieniądze.

Nisza przyda się każdemy i doświadczonemu i początkującemu. Każdy na tym zarobi, gwarantuje. Pracując godzine dziennie przez miesiąc jesteście w stanie zarobić nawet i 1-2k zł , jednak to zależy od was i od waszego czasu.

3. Zdjęcia : Dodałem w załączaniku zarobki z kilku dni Smile

Zleciłem wczoraj wyplate z hotcash 150zł, zarobek z 5 dni, więc też dodam jak dojdzie Smile

4. Kontakt: PW lub GG : 54257868

5. Cena : (50zł dla pierwszej osoby, reszta 55zł) cena zmniejszona 40zł dla pierwszej osoby, reszta 45! - poradników sprzedam 10sztuk, aby nie zrobić sobie konkurencji Tongue

6.Sposób zapłaty: Bank lub Paypal


Poradnik oddaje do recenzji dzisiaj!


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - nitram - 25-06-2015 20:29

Recenzja

Autor przedstawia sposób który był już wałkowany kilka razy na forum, zarówno w darmowych strefach jak i w formach płatnych.
Jak widać na załączonych dowodach wypłat widać dalej tymi sposobami można zarobić, jedna metoda oparta jest o filmy druga to z cyklu +18.
Poradniki głownie skierowane do początkujących. Bardziej zaawansowani użytkownicy na pewno metody znają.
Czy warto tyle zapłacić jeśli nie mamy czasu na przeszukiwanie forum to nie pozostaje nic innego jak zapłacić.
Warto jednak pamiętać, że sam zakup poradnika nie wygeneruje nam zarobków, musimy zabrać się do roboty żeby otrzymać zadowalające zyski.



RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 25-06-2015 20:38

Uwaga! Cena została znizona, dla pierwszej osoby 40zł, pozostałe 45 Smile


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - PawlakaJP - 25-06-2015 20:46

Wstępnie jestem zainteresowany, napisze na pw Smile


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - PawlakaJP - 26-06-2015 11:20

Poradnik zakupiłem i jestem mile zaskoczony Smile

O pierwszej metodzie gdzieś już słyszałem, pozostałe 2 były mi obce. Jak narazie mój zarobek to prawie 20zł jednak nie pracowałem dziś za wiele. Jakby co polecam, poradnik jak dla mnie wystarczający.


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 11:58

[b]1 sztuka sprzedana! pozostało 9, za 45zł!

A oto długo wyczekiwana przeze mnie gotówka, zarobiona w ok. 5 dni Smile (150zł)
[Obrazek: zrabiam.jpg]


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 18:25

Kolejna sztuka sprzedana i kolejny zadowolony uzytkownik. Odrobienie poradnika trwa 1 godzine!



RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - gieniek93 - 26-06-2015 19:48

1 i 2 metoda jest sprzedawana też u innego użytkownika od którego kupiłem poradnik więc dowiedziałem się to samo, a 3 nisza nie jest dla mnie bo nie działam w tego typu programach.


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 19:52

(26-06-2015 19:48)gieniek93 napisał(a):  1 i 2 metoda jest sprzedawana też u innego użytkownika od którego kupiłem poradnik więc dowiedziałem się to samo, a 3 nisza nie jest dla mnie bo nie działam w tego typu programach.
Nie działasz na ppi, ale możesz. Co za problem? Wink


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - selfie - 26-06-2015 20:18

(26-06-2015 19:48)gieniek93 napisał(a):  1 i 2 metoda jest sprzedawana też u innego użytkownika od którego kupiłem poradnik więc dowiedziałem się to samo, a 3 nisza nie jest dla mnie bo nie działam w tego typu programach.

To może podaj link do tego poradnika by inni o tym wiedzieli i nie kupowali tego samego? Wink