Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca (/Temat-Malymi-kroczkami-do-celu-dziam-skraca-116502)

Strony: 1 2 3


Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 23-06-2015 13:43

Przyszedł czas i na mnie, aby założyć dziennik, który ma mnie motywować do codziennej systematyczności. W kwestii zarabiania w internecie kręciłem się już wcześniej, lecz nie brałem tego na poważnie i dość szybko odpuszczałem. Teraz postanowiłem być stanowczy w tym co robię.
Co jest mym celem? Pasywny dochód na poziomie 10$ z samego skracania na adf.ly oraz shorte.st. Wydaje mi się, że jak na skracanie jest to trudne do osiągnięcia, lecz jestem pewien, że można to osiągnąć przez upartość. Planuję rozwinąć około 10 dobrze prosperujących fanpage, które mi w tym pomogą. Mentoruje mnie Bruzek123, więc mam nadzieję, że z jego poradami będzie to możliwe.
Na co odkładam pieniążki? Na codziennie życie.

Co mam? 19 czerwca założyłem fanpage, 2 dni nic nie robiłem, ponieważ czekałem na zamaskowanie linków.
Dnia 21 zacząłem planować pierwsze posty, coś drgnęło.
Dzień 1:
-Shorte.st: 45 wyświetleń, 0.08$
-Adf.ly: 22 wyświetlenia, 0.02$
-Wpadło około 20 lajków na fanpage
Dochód: 0.10$

Dzień 2:
-Shorte.st: 169 wyświetleń, 0.32$
-Adf.ly: 132 wyświetlenia, 0.19$
-Fanpage: 80 like
Dochód: 0.51$


Czerwiec (21-30): 4.46$
Cel na lipiec: 4.49/15$ -- 4/10 fanpage'ów




RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 23-06-2015 22:57

Dzień 3:
Dochód: 0.82$
Fanpage: 170 like
Cele na dziś:
  • Sprawdzić nową metodę pozyskiwania fanów [x]
  • Zaplanować posty na najbliższy tydzień [x]
  • Powiększyć bazę danych zdjęć pod postowanie [x]
Ogólnie dziś się okazało, że od samego początku, gdy założyłem fanpage, był on od razu zablokowany. Nikt nie może podać linku do fanpage, ponieważ wyskakuje komunikat, że post zawiera niedozwolone elementy. Dziwne, bo nie spamowałem, ni nic. Wysłałem zgłoszenie do supportu, bo troszkę słabo, 3 dni pracy zmarnowane.
Jutro założę nowy fanpage, zaplanuje posty, zacznę promować, bo nie wiadomo co będzie z tym, znając życie to i tak nic nie wskóram, a nawet gdyby coś się udało, to byłby profit z 2 fanpage.



RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 24-06-2015 23:04

Dzień 4:
Dzisiaj z zarobkami słabiej: 0.47$
Support rozpatrzył zgłoszenie pozytywne, więc adres url został odblokowany. Zacząłem bawić się z s4s, wpadło troszkę like. Dodatkowo zweryfikowałem kilka fake kont, do końca tego tygodnia chcę przygotować 2 matki, na Polskę oraz USA. Wtedy dodatkowo zabiorę się za spam w grupach, żeby podbić dniówkę.
Ogólnie to planuję od przyszłego tygodnia wziąć się definitywnie za zarabianie. Ten tydzień chce poświęcić na przygotowania gruntu pod zarobek. Dodatkowo zwaliłem wczoraj z tym planowaniem postów, ponieważ wszystko zaplanowałem z głównego konta, zaczęły wyskakiwać mi komunikaty nt. spamu, więc musiałem wszystkie zaplanowane posty usunąć i planować wszystko raz jeszcze z fake konta - nauczka na przyszłość.

Osoby chętne na S4S zapraszam na GG: 54414795
[Obrazek: fmoraw.jpg]



RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - Pasza dla konia - 24-06-2015 23:09

Jak to legenda buxów mawiała- " zarabiasz na skracaniu to i portfel pusty..."
Bez dobrego zaplecza na skracaniu zarobisz mało lub nic, niestety Sad


RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - Gore - 24-06-2015 23:49

@[Pasza dla konia] Nope, można stopniowo budować sobie zaplecze Jerk2
A, to coś, co nie istnieje? Spoko, wolę Pokemony :v


RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - Pasza dla konia - 24-06-2015 23:50

Wszystko można. Pan Bóg dał Tobie nieograniczone możliwości!


RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 25-06-2015 23:25

Dzień 5:
[Obrazek: 2qitx55.jpg]
Fanpage się rozrasta Huh
Dochód: 0.57$
Co prawda szału nie ma, lecz daję sobie jeszcze czas. Zacząłem rozwijać konta matki. Jedna matka na Polskę, druga na USA. Dodaję 20 grup dziennie, do niedzieli powinienem mieć po 80 grup na każdą matkę, więc myślę że od przyszłego tygodnia dniówkę podbiję sobie spamem. Pierwszy tydzień przyspamię ręcznie, posprawdzam różne warianty, zobaczę co najlepiej się opłaca. Później zautomatyzuję to jakimś botem.
Osoby chętne na S4S zapraszam na GG: 54414795



RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - full2000 - 26-06-2015 00:23

Powodzenia!


RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 26-06-2015 23:10

Dzień 6:
Chwilowo rezygnuję ze skracania na adf.ly, poświęcę 48h na samo shorte i zobaczę co się bardziej opłąca.
Dochód: 0.42$ (+0.15$ ad.fly, lecz tego już nie liczę)
Rozmawiałem trochę z ludźmi. Niektórzy przy kilku fp wyciągają mniejsze dniówki. Pozostaje mi więc jedynie się rozkręcać coraz bardziej Big Grin Jutro najprawdopodobniej założę drugi fanpage.

Wszystko powoli pnie się w górę.
Osoby chętne na S4S zapraszam na GG: 54414795
[Obrazek: 2m4ukoo.jpg]
[Obrazek: os49ie.jpg]



RE: Małymi kroczkami do celu - dziam skraca - dziam - 27-06-2015 23:14

Dzień 7:
Podsumowanie dnia: impreza
Shorte: 0.5$
Fanpage: 2.2k
Ogólnie to pozytywnie, cały dzień nic nie robiłem, prócz jednego s4s, bo nie było mnie w domu, a wszystko idzie w górę Smile Jutro chyba rozkręcam drugi fanpage.