Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do smieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: do smieci (/Temat-do-smieci-116486)



do smieci - Wspierak - 23-06-2015 10:13

...


RE: Program do spamu na fanpage - PaidMoney - 23-06-2015 10:20

Nwm może zamień konto użytkownika na fanpage
Ale to słaby pomysł chyba


RE: Program do spamu na fanpage - Wspierak - 23-06-2015 11:30

(23-06-2015 10:20)PaidMoney napisał(a):  Nwm może zamień konto użytkownika na fanpage
Ale to słaby pomysł chyba

Yyy? Albo ta odpowiedz jest idiotyczna albo ja jestem idiota bo nie rozumiem o co Ci chodzi.

Program na spamować moim fp na obcych fpWink może to buło nie zrozumiałe Smile


RE: Program do spamu na fanpage - PaidMoney - 23-06-2015 20:04

Miałem na myśli zamiana konta na fanpage wtedy powinien ninja blaster postować jako strona
Teraz zrozumiałe jest!
Jak byś zamienił konto na fp choć nwm czy ninja blaster by postował to byś miał znajomych jako fanów dodatkowe like
Ale to już twój wybór Smile


RE: Program do spamu na fanpage - Wspierak - 23-06-2015 20:42

(23-06-2015 20:04)PaidMoney napisał(a):  Miałem na myśli zamiana konta na fanpage wtedy powinien ninja blaster postować jako strona
Teraz zrozumiałe jest!
Jak byś zamienił konto na fp choć nwm czy ninja blaster by postował to byś miał znajomych jako fanów dodatkowe like
Ale to już twój wybór Smile
Nie zalogujesz się do NB kontem przerobionym na fp bo tak na prawdę to nie jest fp tylko konto z dostępem do fp.

(23-06-2015 20:42)Wspierak napisał(a):  
(23-06-2015 20:04)PaidMoney napisał(a):  Miałem na myśli zamiana konta na fanpage wtedy powinien ninja blaster postować jako strona
Teraz zrozumiałe jest!
Jak byś zamienił konto na fp choć nwm czy ninja blaster by postował to byś miał znajomych jako fanów dodatkowe like
Ale to już twój wybór Smile
Nie zalogujesz się do NB kontem przerobionym na fp bo tak na prawdę to nie jest fp tylko konto z dostępem do fp.

Z reszta NB chyba jednak ma taka opcje tylko muszę przedłużyć licencje i zobaczyć,
Liczyłem ze ktoś sprostuje i utwierdzi mnie ze blastet ma taka funkcje