Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program - Artykuły: Twój Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Program - Artykuły: Twój Dziennik (/Temat-Program-Artykuly-Twoj-Dziennik-116479)



Program - Artykuły: Twój Dziennik - RedZZueR - 23-06-2015 06:23

Witam. Na początku chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę, że powstał nowy program pod artykuły bo jest o niebo lepiej zbudowany niż jego "poprzednik". Jak zobaczyłem jak program dobrze wygląda, to od razu pomyślałem, że będzie więcej opcji niż w poprzedniej wersji artykułów ale i tak nadal jest ich tak trochę mało. Nie dałoby radę zrobić tego edytora tekstu np. w BBCode czy czymś podobnym, żeby było więcej takich podstawowych opcji jak chociażby większa czcionka, wyrównanie tekstu/obrazków, ktorych też póki co nie da sie zbyt dodać prócz jednego, które jest wyrównane do lewej strony nawet :/ Jest szans na to, że pojawi się kiedyś więcej opcji do tego programu? Smile


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - Leaders - 24-06-2015 23:13

(23-06-2015 06:23)RedZZueR napisał(a):  Witam. Na początku chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę, że powstał nowy program pod artykuły bo jest o niebo lepiej zbudowany niż jego "poprzednik". Jak zobaczyłem jak program dobrze wygląda, to od razu pomyślałem, że będzie więcej opcji niż w poprzedniej wersji artykułów ale i tak nadal jest ich tak trochę mało. Nie dałoby radę zrobić tego edytora tekstu np. w BBCode czy czymś podobnym, żeby było więcej takich podstawowych opcji jak chociażby większa czcionka, wyrównanie tekstu/obrazków, ktorych też póki co nie da sie zbyt dodać prócz jednego, które jest wyrównane do lewej strony nawet :/ Jest szans na to, że pojawi się kiedyś więcej opcji do tego programu? Smile
Specjalnie dla Ciebie dodaliśmy kilka dodatkowych opcji w edytorze Smile


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - Pasza dla konia - 24-06-2015 23:16

Tak na serio to ja przekonałem Karcza do tej jakże efektownej zmiany w edytorze. Nie dziękuj Undecided


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - RedZZueR - 24-06-2015 23:28

Sczerze nie spodziewałem się, że tak szybko zostanie wprowadzona zmiana na prośbę 1 użytkownika Smile Bardzo podoba mi się takie podejście do użytkowników serwisu Big Grin Dziękuję impreza


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - Pasza dla konia - 24-06-2015 23:29

(24-06-2015 23:28)RedZZueR napisał(a):  Sczerze nie spodziewałem się, że tak szybko zostanie wprowadzona zmiana na prośbę 1 użytkownika Smile Bardzo podoba mi się takie podejście Big Grin Dziękuję impreza

Spoko, polecamy się na przyszłość Cool


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - RemoverPL - 20-07-2015 20:28

A czy zostanie dodana możliwość umieszczania obrazków?


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - Leaders - 20-07-2015 22:00

Tak, przekazałem już programiście.


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - Armin Van Buuren - 24-07-2015 21:11

Osz kurcze, podziwiam podejśćie do klientów, to się ceni Smile


RE: Program - Artykuły: Twój Dziennik - BossSH - 28-07-2015 13:25

To są programy real content? Artykuł jest blokowany w takim miejscu gdzie chcemy a potem po wysłaniu sms osoba dostaje dalszą cześć tekstu? A co z treścią artykułu? Można pisać co się chcę? Np news że ferie będą miesiąc itp jak to wygląda? Smile