Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting i domena pod suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting i domena pod suby (/Temat-Hosting-i-domena-pod-suby-116373)



Hosting i domena pod suby - Goldes - 21-06-2015 17:41

Witam. Przeszukałem dużo wątków tutaj ale nie znalazłem sprecyzowanej odpowiedzi na moje pytania. Więc:

1. Chcę wykupić hosting pod stronę z subami, chciał bym żeby było to anonimowo ( czytałem już o wyciekach baz z danymi klientów) lecz wszędzie trzeba podawać dane. Znacie jakieś "anonimowe" polskie hostingi?
2. Jeśli już będę musiał podać dane to podawać prawdziwe czy fake ? (nie planuje nic nielegalnego ale chce by moje dane były bezpieczne)
3. To samo domena wyczytałem że rejestrując na fake dane można mieć problemy z przedłużeniem a przy rejestrowaniu na real dane trzeba wykupić jakieś maskowanie danych za 10zł na rok czy coś tego typu.


RE: Hosting i domena pod suby - DzejkobPL - 21-06-2015 17:44

1. Polskich & anonimowych nie znam, od siebie polecę Biznes-Host ewentualnie budżetowy MintsHost.

2. Podaj realne, i tak będziesz za to płacił więc Twoje dane im podasz. Tongue Ale to jest Twój wybór.

3. Domeny .PL / .EU domyślnie mają włączone ukrycie danych.


RE: Hosting i domena pod suby - Goldes - 21-06-2015 17:51

Myślałem już właśnie nad MintsHost i Biznes-Host i skierowany jestem bardziej ku biznes host poczytałem też że przez zakup wPLN i jakieś kody rabatowe można sporo zaoszczędzić.
Jeśli założę na real dane i ktoś poczuje się oszukany to nie ma opcji żeby zdobył na własną rękę zdobył moje dane ? Mogę czuć się bezpiecznie ? Big Grin


RE: Hosting i domena pod suby - DzejkobPL - 21-06-2015 17:58

Jakbyś kupował na w/w hostach - napisz.
Podeślę Ci reflinka / kod rabatowy + dam namiary ma dobrego sprzedawce wpln. Lol

Będziesz posiadał własny serwis z subami czy hosting ma pełnić tylko funkcję "przekierowania" na ofertę jakiejś firmy?

Żeby być 100% zabezpieczony, musiałbyś kupować z vpn/tora, anonimowo zapłacić itd...
Ogólnie serwisy z subami działają legalnie, więc użytkownik nie ma się czego przyczepić, chyba, że nielegalnie promujesz. Big Grin


RE: Hosting i domena pod suby - Goldes - 21-06-2015 18:07

Na hostingu mam zamiar postawić bloga na WP. Będzie to wyglądało mniej więcej tak "bla bla bla bla oferta". Promować mam zamiar legalnie, mam zamiar wszystko jeszcze skonsultować z "dostawcą" oferty żeby ani serwis ani odwiedzający stronę nie mógł mi nic zarzucić.

Na tygodniu jakoś się z Tobą skontaktuje jak już będę miał kasę na koncie Wink


RE: Hosting i domena pod suby - Gremlin - 21-06-2015 18:15

Ja miałem fake dane w biznes hoscie pod jeden projekt, kasa doładował kto inny i nie było żadnych problemów.


RE: Hosting i domena pod suby - Goldes - 21-06-2015 18:26

(21-06-2015 18:15)Gremlin napisał(a):  Ja miałem fake dane w biznes hoscie pod jeden projekt, kasa doładował kto inny i nie było żadnych problemów.

Nad tym też myślałem. Jeszcze się zastanowię, mam parę dni poczytam jeszcze Smile


RE: Hosting i domena pod suby - Gremlin - 21-06-2015 19:07

Pln na biznes hoscie też możesz po niższej cenie kupić.


RE: Hosting i domena pod suby - Goldes - 21-06-2015 19:13

(21-06-2015 19:07)Gremlin napisał(a):  Pln na biznes hoscie też możesz po niższej cenie kupić.

Najtaniej chyba wyjdzie tak jak Dzejkob pisał.