Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłacalne buxy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Wypłacalne buxy. (/Temat-Wyplacalne-buxy-116339)

Strony: 1 2


RE: Wypłacalne buxy. - Leos2011 - 22-10-2015 15:08

(10-10-2015 17:28)kubasz5 napisał(a):  
(26-09-2015 12:34)lajkonik125 napisał(a):  Kubasz5 w ile czasu idzie te 4$ uzbierac?

Zbieram gdzieś od miesiąca jeszcze mi 50 centów brakuje ale w międzyczasie wypożyczyłem poleconych za opłatą chodzi oczywiście o MOUNTBUX
Jak nazbieram 4$ to w końcu się przekonam czy płacą.

Aktualnie przekonałem się do CLIXSENSE
Po miesiącu ukończyłem w końcu ze 3 ankiety, a już traciłem cierpliwość bo odrzucało mnie z każdej próby. Także tu jest potencjał jakiego nie znalazłem w innych buxach.

Mówiłem Ci Kubasz5 i zawsze to będę powtarzał, Clixsense rządzi i płaci wśród buxów.
I ja także testuję ten mountbux i buxept, okaże się niedługo czy płacą.


RE: Wypłacalne buxy. - papajaz69 - 01-01-2016 15:16

Fakt, inne PTC potencjału Clixsense nie mają i raczej mieć nie będą. Na 100% pewny jest jeszcze NeoBux tyle, że tam zbiera się te kilka dolców dużo mozolniej...