Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) (/Temat-Zarabianie-na-pobieraniu-aplikacji-z-Google-Market-1-2-za-1-116332)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - dekiel123 - 21-06-2015 20:47

(21-06-2015 19:12)darkmatthew napisał(a):  Jakie minimum?
Brak minimum.

(21-06-2015 19:19)Make it napisał(a):  Osobiście nabije sobie ~50-100 USD do tego 30.06 i zobaczymy
Zapomniałem napisać że w zakładce "My account", "Billing" należy wpisać swój adres PayPal i ustawić co jaki czas mają wypłacać.
_____________________________
Ktoś tam pytał ile należy czekać na zaliczenie wykonanej oferty -> do 24h. Wykonane i oczekujące już zadania znajdują się w zakładce po lewej stronie, tak samo jak i te już zaliczone.

Wiem z doświadczenia że czasami przy zmianie IP może nie zaliczyć gier które mają dużą wagę -> wtedy (po 24h) trzeba screena przesłać z pobranej gry na maila supportu który znajduje się także po lewej stronie konta (oni dokładnie odpiszą co przesłać).

_____________________________
Zdarza się także, iż szybciej pokazuje, że zaliczyli wykonanie oferty w statystykach niż na głównej stronie - lub odwrotnie.


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - Damkofr - 22-06-2015 18:09

O co chodzi dokładnie z blue stackiem ? Nie można poprostu z telefonu sie zalogować i na telefonie wszystko ogarnąć?


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - dekiel123 - 22-06-2015 18:40

(22-06-2015 18:09)Damkofr napisał(a):  O co chodzi dokładnie z blue stackiem ? Nie można poprostu z telefonu sie zalogować i na telefonie wszystko ogarnąć?

Można na telefon skopiować link i tak pobierać. Logować się na tą stronę przez telefon na którym potem planuje się pobieranie, nie jest dobrym pomysłem.
Bluestack to opcja dla osób które nie mają androida na telefonie.


Jeszcze mam pytanie - czy ktoś próbował oferty inne niż "Mobile Game Offer Wall"?


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - rr1999 - 22-06-2015 18:43

bluestack to po prostu apka na kompa która pozwala instalować aplikacje z androida. To samo. Moze nie którym wygodniej na kompie


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - Mercz - 22-06-2015 18:54

(21-06-2015 18:05)szarydg napisał(a):  
(21-06-2015 17:20)Mercz napisał(a):  Serio szkoda Wam poświęcić 10 minut na pościąganie 2-3 aplikacji i zarobić 3-4$? I wtedy samemu sprawdzić, czy wypłacą? Aż tak jesteście zajęci? A później serwis się zeskami i już nic nie zarobicie Wink Ja bym korzystał póki można Wink

wyobraź sobie że mam do roboty ciekawsze rzeczy niż testowanie na własną rękę czegoś co na kilometr śmierdzi scamem i nie widzę w tym nic dziwnego że większość osób czeka na dowody wypłat bo skoro przedstawia się na forum jakiś program zarobkowy to chyba od tego powinno się zacząć...

Nie oszukujmy się i tak pewnie siedzisz i oglądasz jakieś kwejki / gapisz się w forum / przeglądasz off topic / siedzisz przy telewizji, a w tym czasie ściągnąć aplikacje odłozyć telefon (5 minut roboty wszystko), to nie jest żaden problem Wink


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - Damkofr - 22-06-2015 19:02

Ale jak to działa że wszystkie apki można zainstalować raz na jednym ip czy raz na urządzeniu.


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - dekiel123 - 22-06-2015 19:53

(22-06-2015 19:02)Damkofr napisał(a):  Ale jak to działa że wszystkie apki można zainstalować raz na jednym ip czy raz na urządzeniu.

To nie jest nigdzie opisane, ale z tego co zauważyłem to raz dziennie na danym urządzeniu, jednak na stronie Freedom podają że codziennie można je pobierać na tym urządzeniu od nowa.

________________

sprawdziłem i dzisiaj zaliczyło mi pobranie tej samej aplikacji którą pobrałem przedwczoraj.

________________

poleci ktoś jakiegoś szybkiego VPN?

________________


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - rr1999 - 22-06-2015 20:03

Podpinam sie do pytania. Potrzebuje VPN'a tyle że do Androida ;D


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - Damkofr - 22-06-2015 20:13

(22-06-2015 20:03)rr1999 napisał(a):  Podpinam sie do pytania. Potrzebuje VPN'a tyle że do Androida ;D

5$ w pare minut, poinstalowałem na telefonie oraz bluestacksie ale nie wszystkie.

Nie lepiej normalnego VPN i przez bluscaksa


RE: Zarabianie na pobieraniu aplikacji z Google Market (1$-2$ za 1) - tollusiek - 22-06-2015 20:31

Ludzie, co robię nie tak z tym Bluestacksem? Ściągnąłem na nim Google Chrome, odpalam link, który wygenerowało mi na tej stronie any.TV, ale po załadowaniu się mam czarną stronę, nic nie widać. Na telefonie działało, zainstalowałem raz aplikację, ale pomyślałem, że będę to robił na komputerze Sad

//edit

Czarna strona, ale jak coś kliknę, to otwiera mi się pytanie o otworzenie Google Play (tak jakby była strona, ale widzę wszystko na czarno).