Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 25-06-2015 21:22

Podaje jeszcze 5 alternatywnych stron, na każdej ze stron produkt schodzi równie szybko. Produkt można sprzedawać zarówno w Polsce jak i zagranicą. W tej chwili nikt nie narzeka na to że produkt nie schodzi, konkurencji tutaj nie ma więc produkt będe sprzedawał jeszcze najpewniej do poniedziałku lub wtorku, chyba że coś sie zmieni Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - mecyj - 26-06-2015 06:09

Witam.Wchodzę w To.Proszę o dane do zapłaty na PW.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - nitram - 26-06-2015 09:03

Odpisz na PW


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 26-06-2015 13:35

Nitram, nie dostałem wiadomości :/
mógłbyś napisać jeszcze raz?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 26-06-2015 14:18

No więc tak. Kupiłem, przeczytałem i jakoś zaczęło się kręcić. Nie są to oczywiście miliony ale zwrot gwarantowany na 100%. Miałem pewne problemy na początku ale Epic wszystko wyjaśnił mi na gg. Jeśli ktoś chce dorobić w wolnym czasie i nie boi się pracy (u mnie wychodzi jakoś 7zł/h) to śmiało brać i się nie zastanawiać! Dodam jeszcze że praca jest przyjemna i wiąże się z niezłą zabawą. Lol


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - siemasz - 26-06-2015 14:33

Zastanawia mnie tylko kwestia sprzedaży tego produktu. Spotykałem się z sytuacją, gdzie wystawienie czegoś na Allegro w konkurencyjnej cenie automatycznie skutkowało mailami od konkurencji, że jeśli nie usunę aukcji wyślą donos do Urzędu Skarbowego i nie wiadomo gdzie jeszcze, bo nie mam Działalności Gospodarczej. Oczywiście większość pewnie tylko tak straszy, ale nie wiadomo, czy nie trafi się faktycznie na jakiegoś oszołoma i tylko narobi mi problemów takim donosem.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 26-06-2015 15:15

Wiele razy zaniżałem ceny, tak by mój produkt sprzedał się jak najszybciej. Nigdy jednak nie dostałem takiego maila Smile
Jeśli się jednak boisz o coś takiego to wystarczy skorzystać z innej podanej w poradniku strony lub napisać "cena do negocjacji" i dopiero podczas negocjacji zaniżyć cene Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Krzysiek-PL - 28-06-2015 14:17

Produkt nadal aktualny?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 28-06-2015 15:16

Tak Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 28-06-2015 22:46

Ponieważ widze że są osoby które mają problemy z drugim sposobem, w tej wysyłam sam poradnik, bez pierwszej aktualizacji. Przypominam tym samym że jutro lub we wtorek pojawią się jeszcze dwie aktualizacje, zapraszam do obserwowania tematu Smile