Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Pierwszy-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-116288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Meloman - 04-07-2015 23:05

(03-07-2015 20:11)Admin napisał(a):  Zgodnie z tym co obiecałem na samym początku jako sponsoring administracji zarabiam.com - OPŁACĘ CAŁOŚĆ APARTAMENTÓW DLA PIERWSZYCH 12 ZAPISANYCH PRZYJEZDNYCH (obecnie jest zapisanych bodajże 11 osób, info na stronie głównej) - Krótko mówiąc osoby, które wpłaciły zaliczkę w wysokości 10% wartości domku czyli 30zł będą mogły skorzystać nie z domku a z apartamentu za 300zł i całkiem bez dodatkowych dopłat Smile Mam nadzieję że taki prezent od administracji Was usatysfakcjonuje.
Mega gest z twojej strony, szacun za taki pozytywny czyn.
P.S
Mam nadzieję, że będziecie mieli super wyjazd i tylko tam się nie potopcie po alkoholu! W następnym roku napewno dołączę Big Grin


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 05-07-2015 03:29

(04-07-2015 23:05)Meloman napisał(a):  
(03-07-2015 20:11)Admin napisał(a):  Zgodnie z tym co obiecałem na samym początku jako sponsoring administracji zarabiam.com - OPŁACĘ CAŁOŚĆ APARTAMENTÓW DLA PIERWSZYCH 12 ZAPISANYCH PRZYJEZDNYCH (obecnie jest zapisanych bodajże 11 osób, info na stronie głównej) - Krótko mówiąc osoby, które wpłaciły zaliczkę w wysokości 10% wartości domku czyli 30zł będą mogły skorzystać nie z domku a z apartamentu za 300zł i całkiem bez dodatkowych dopłat Smile Mam nadzieję że taki prezent od administracji Was usatysfakcjonuje.
Mega gest z twojej strony, szacun za taki pozytywny czyn.
P.S
Mam nadzieję, że będziecie mieli super wyjazd i tylko tam się nie potopcie po alkoholu! W następnym roku napewno dołączę Big Grin
Na wakebordingu nie za bardzo się daTongue Kapoki z tego co wiem są obowiązkowe, więc nie potopią się nawet ktoś kto nie potrafi pływać Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 05-07-2015 12:34

Nadal mam miejsca w samochodzie z Łodzi,
juz nie wiem kto jedzie ze mną.(duzo pytan czy zabiore ale nic wiecej..)

Więc pisać w temacie i mnie oznaczać..


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 07-07-2015 12:18

Zapisujcie się!
Nikt nikogo przecież nie zje, śmiało wpłacać zaliczkę Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - milosz998 - 07-07-2015 12:46

O lol, gdybym jechał to zabrałbym się z Karczem z Andrychowa Big Grin Szkoda że jutro wypada operacja, czekałem 1,5 roku, jak pech to pech.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 07-07-2015 18:12

Jeszcze tylko pare dni Big Grin


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Xerath - 07-07-2015 20:11

Jedzie ktoś może z mazur ? Big Grin


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - HURAGANEK - 07-07-2015 21:10

zapisany;D koks dziwki i inne rozrywki xD


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 07-07-2015 22:00

Zastanawiam sie dlaczego osoby z duzym stażem nie sa az tak bardzo zainteresowane zlotem, a nowe osoby, ktore sie dopiero zarejestrowały chca dołączyć do zlotu ? Chęć uscicniecia ręki adminowi ? Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - bolo9797 - 07-07-2015 22:28

Stary wyjadacz ma jednak mniej czasu z powodu form zarobku jakie udało mu się poznać XD Niby mam tylko 70 km przez autostradę, jednak wyjazd ze znajomymi nad morze i nie będę miał jak ;/