Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Pierwszy-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-116288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Loris - 26-06-2015 13:55

(26-06-2015 11:38)nitram napisał(a):  L-ca co to jest ?

Termin
18-19 LIPIEC sobota niedziela weekend jeden nocleg z soboty na niedziele.

Legnica


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - daniel42na - 26-06-2015 14:05

Jedzie ktoś z okolic Rzeszofa? I czy bierzecie osoby towarzyszące bo sam swojej kobiety nie wezme miedzy 30 typów Xpokerface
PS. Albo przynajmniej przez Katowice...


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - TeYroXOfficial - 26-06-2015 14:08

@[darmoweprobki]
Sam mieszkam niedaleko Łodzi (ok 40km mam), ale brak prawka (próbuje zdać) więc nie mam jak dojechać :/
Chyba że coś by się wymyśliło ale wątpie bo sobotę roboczą mam ;|

Swoją drogą niech ktoś pomyśli nad flagą/logiem ZC żeby się wszyscy odnaleźli Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Sznurek11 - 26-06-2015 15:53

(26-06-2015 00:39)Sofokles napisał(a):  Brzmi ciekawie, i całkiem przystępnie. Wstępnie pytam, ktoś z Warszawy będzie się wybierał autem?

Ja będę się wybierać na 60-70% i pewnie będę jechać furą, ale prawko nie wiadomo czy będę mieć przed 16, na 80% powinno być, bo teoretyczny piszę w poniedziałek, tylko nie wiadomo czy zaliczę XD, ale jeśli będę jechać to dam ci znać i możemy się zbić na wachę.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mortdecai - 26-06-2015 15:58

[Obrazek: cb2ncD2.jpg]


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - TikTak - 26-06-2015 16:42

zastanowie sie jak ktoś będzie jechał z WLKP


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 26-06-2015 17:42

(26-06-2015 15:53)Sznurek11 napisał(a):  
(26-06-2015 00:39)Sofokles napisał(a):  Brzmi ciekawie, i całkiem przystępnie. Wstępnie pytam, ktoś z Warszawy będzie się wybierał autem?

Ja będę się wybierać na 60-70% i pewnie będę jechać furą, ale prawko nie wiadomo czy będę mieć przed 16, na 80% powinno być, bo teoretyczny piszę w poniedziałek, tylko nie wiadomo czy zaliczę XD, ale jeśli będę jechać to dam ci znać i możemy się zbić na wachę.

Zdecydować musisz się od razu (bynajmniej w kwestii zaliczki) bo na kilka dni przed spotkaniem to możesz zapomnieć o jakichkolwiek szansach na nocleg.

(26-06-2015 14:05)daniel42na napisał(a):  Jedzie ktoś z okolic Rzeszofa? I czy bierzecie osoby towarzyszące bo sam swojej kobiety nie wezme miedzy 30 typów Xpokerface
PS. Albo przynajmniej przez Katowice...

Moja będzie i Martina na 1 dzień podobno też Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 26-06-2015 23:03

jade na 90%.
jeszcze muszę ogarnąć ile hajsu trzeba "zebrać" żeby tam się wybawić na całego Tongue.

@[darmoweprobki]
jestem z lodzi, jak cos zabiore CIe Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - darmoweprobki - 27-06-2015 09:51

Ok Smile
Ale jakieś baby będą tam? Smile


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 27-06-2015 13:55

(27-06-2015 09:51)darmoweprobki napisał(a):  Ok Smile
Ale jakieś baby będą tam? Smile

ta, już czekają na Ciebie [Obrazek: 88_stare_babki_baby_komputer_laptop_na_kolanach.jpg]

na pewno będą w końcu to ośrodek wypoczynkowy, a 18 lipiec to środek wakacji.
Do końca miesiąca poczekamy na jakieś daklaracje, jeśli pojawi się kilka osób to dokonam rezerwacji, jeśli nie to niestety będziemy musieli sobie odpuścić.

Wielu z Was pisze mi na PW że albo w innym terminie albo następnym razem - niestety z terminem nigdy się nie dopasujemy do wszystkich. Tych co są pewni proszę o kontakt z NITRAMEM celem potwierdzenia rezerwacji przed końcem czerwca. Smile Jeśli się nazbiera choć mała grupa to w 1 tygodniu lipca również będziemy można dokonać rezerwacji.