Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Pierwszy-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-116288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Demon210 - 25-06-2015 20:16

Bym skorzystał i wypoczął, ale mam pracujące soboty.. [Obrazek: niewiem.gif]

+ z 450km bym miał [Obrazek: 036.gif]


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 25-06-2015 20:18

Jeszcze pytanie co do wieku, może dość dziwne.
Ale jak @[nitram] wspomina o dzieciach, to lepiej zapytać.
Wiek nie przeszkadza? oczywiście pełnoletni jestem od roku hah :c.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 25-06-2015 20:27

Jak się ktoś potrafi zachować to nie ma specjalnego limitu, wiadomo że żadne dzieci i tak się nie pojawią, jednak jak ktoś ma naście lat i łeb na karku to będzie mile widziany, oczywiście nikt nie bierze prawnej opieki za grupę, każdy bierze odpowiedzialność sam za siebie - i warto to zaznaczyć od samego początku dla samej formalności Smile oczywiście w trudnych sytuacjach możecie liczyć na moją pomóc.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 25-06-2015 20:36

Ja miałem na myśli swoje dzieci w sensie, że jeśli jesteś rodzicem i masz dziecko nie masz z kim zostawić.

Ja właśnie rozważam taką opcje w sensie że wybieram się na 99 % z żoną i dzieckiem, ja dołączę do grupy zc, a żona z dzieckiem będzie spędzać osobno czas bo fajna miejscówka tam jest i plac zabaw dla dzieci, a pytam o to bo żonie będzie raźniej jeśli ktoś też taką sytuację rozważał. W takie sytuacji wiadomo każdy odpowiada indywidualnie za swoje dzieci.

O dzieci, młodzież 15 ?-17? bo wątpię żeby ktoś młodszy się pojawił administracja odpowiedzialności nie bierze, jak rodzice się zgadzają na taki wyjazd i jak admin zaznaczył potrafią się zachować nie ma przeszkód żeby uczestniczyć w zlocie.

@[djram] 1,5 roku dziewczynka jeśli to ma takie duże znaczenie


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - djram - 25-06-2015 20:48

@nitram a w jakim wieku twoje dziecko ?


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - piotrekprorok - 25-06-2015 20:52

Może jak kolejnym razem będzie zlot to się pojawie Smile jak na razie życzę wszystkim udanej zabawy Wink


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Marello - 25-06-2015 22:26

Pytanie czysto orientacyjne, jechałbym samochodem z krk przez katowice. Jest ktoś chętny na podzielenie kosztów paliwa Wink?


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - paoz - 25-06-2015 23:24

prezentacje wykonales wzorowo. Smile
Strasznie zaluje ze nie bede mogl sie pojawic. Tymbardziej ze bede mial na zlot niecale 90km! Przyjdzie mi zyczyc wam jedynie wspanialej zabawy. Moze za rok sie uda impreza
Pozdrawiam Smile


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Twister92 - 25-06-2015 23:37

A termin jest już ostateczny? Bo jeśli było jakieś głosowanie to musiałem przegapić, a szkoda.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Sofokles - 26-06-2015 00:39

Brzmi ciekawie, i całkiem przystępnie. Wstępnie pytam, ktoś z Warszawy będzie się wybierał autem?