Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Pierwszy-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-116288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MatrixXHardcore - 19-07-2015 21:24

Jakieś ogarniczenia wiekowe? Od 16+?


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Karczu - 19-07-2015 21:30

(19-07-2015 21:24)MatrixXHardcore napisał(a):  Jakieś ogarniczenia wiekowe? Od 16+?
Już po zlocie impreza

Dzięki za dobrą zabawę!


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 19-07-2015 21:51

Dzieki za wspólna zabawę, mam nadziej ze wszycy dobrze sie bawili. Jak dla mnie mega pozytywny zlot. Czas na regenerację sił, dobranoc.

P.S. Tym co jeszcze jadą mobiki mobilki bezpiecznej drogi do domu.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Liromir - 19-07-2015 23:10

Właśnie dojechałem Big Grin dziękuje wszystkim i każdemu z osobna Smile

Wielkie uznanie dla @[Admin] za ogarnięcie tego wszystkiego, dużo tu wymieniać ale zostawmy jak jest impreza, mam nadzieje że wybaczysz mi wrzucenie do jeziorka, ale to był pomysł Golum Forda Big Grin i oczywiście dla @[Nitram] za pomoc w organizacji, i wyżywienie zasiadających <3. @[Karczu] - promocja marki przeprowadzona była perfekcyjnie, tylko następnym razem jak Ci podaję ręke na przywitanie to nie wciskaj mi w nią koszulki Xpokerface , no ale odrobiłeś się na Paintballu Smile Dzięki wszystkim pociesznym mordom, mimo, iż spotkaliśmy się pierwszy raz to było na prawdę dobrze, nikt nie pytał o niszę na doładowanka w grupach, czysta retoryka Big Grin no i podziękowania naszym partnerkom za umilanie nam towarzystwa, szkoda tylko, że wakeboard nie jest tak łatwy jak się wydaje: <3 <3 <3

[Obrazek: XI8qhR9.jpg]

Karcz nawet po ciężkiej nocy czuwa nad biznesem 24/7 tutaj akurat rozmawia ze wspólnikiem impreza

[Obrazek: fVKM8BU.jpg]

pozdro jeszcze raz skacowane ryje Big Grin

[Obrazek: 6coaGd9.jpg]


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Karczu - 19-07-2015 23:16

Xpokerface

Poranek był ciężki, przyznaję - noc na leżaku nie była lekka Big Grin Funkcję leżącą odkryłem dopiero rano jak już wstałem.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Lejston - 20-07-2015 00:14

Liczę że następny będzie gdzieś w centrum i w sierpniu, wtedy 18 Jerk2


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - pietras909 - 20-07-2015 08:43

Śmiechy, hihy swoim ale gdzie są te golum fordy?Big Grin


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kerehan - 20-07-2015 10:07

Był Kiler? Big Grin Przyjechał jakimś ferrari albo lamborghini ? Big Grin


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - adios123 - 20-07-2015 10:48

#up
Fabregasa nie było Jerk.

Fajne foteczki Smile, pozdro.