Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Pierwszy-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-116288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Sznurek11 - 09-07-2015 14:11

(08-07-2015 21:40)nitram napisał(a):  @[Sznurek11] znalazłeś dojazd ?
Jeśli nie wejdź na blablcar link dzisiaj były tam 2 przejazdy na 18 lipca na godzinny poranne dojazd albo do kędzierzyna albo do Opola w cenie 40-60 zł
oczywiscie wyjazd z Warszawy.

P.S. REjestracja jest darmowa nic nie płacisz z kierowcą dogadujesz się telefonicznie najlepiej albo mailowo i płatność najlepiej do ręki już na trasie.

Wiem właśnie patrzyłem też wczoraj i będę raczej jechać właśnie przez bla bla car Smile Dzięki, że poświęciłeś chwilkę i zadbałeś o mnie Smile


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 11-07-2015 09:19

Ktoś jeszcze ? Do zlotu został już tylko tydzień, na dzień dzisiejszy opłaconych mam 10 miejsc.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 11-07-2015 09:47

Do zlotu pozostał już tylko tydzień dlatego od teraz przed ewentualnym zapisaniem niezbędny jest kontakt ze mną, wcześniej zaliczek proszę nie wpłacać, więcej miejsc w apartamentach już nie będzie, dlatego zapisy na chwilę obecną proszę załatwiać indywidualnie ze mną.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - wojtek113 - 11-07-2015 12:32

Chętnie bym tam przyjechał do was, ale niestety kiepsko z dojazdem SadSad bez sensu by było jechać 8h autobusami w jedną stronę smutny


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Sznurek11 - 12-07-2015 10:58

Zaliczka zapłacona, wiadomość wysłana Wink


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - wojtek113 - 12-07-2015 11:17

Przybędę z osobą towarzyszącą, zaliczka wpłacona Smile Tongue


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Pawel1178 - 13-07-2015 12:18

Za daleko jak dla mnie i bez sensu jest mi dymać na 2 koniec PL słaba miejscówka lepiej można było zlokalizować ten zlot w centralnej Polsce gdzie każdy miał by mniej więcej tą samą odległość do przedymania


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - mocjes - 16-07-2015 01:13

to można się zapisać ?


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 16-07-2015 08:25

Można, ale na miejsca noclegowe już nie ma co liczyć.


RE: [ZAPISY] Pierwszy ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 17-07-2015 09:36

@[Equalibrium]
@[Karczu]
@[HardPlayer]
@[pietras909]
@[Liromir]
@[zbyszeq]
@[mati111111111]

Liromir napisał(a):Cześć Big Grin 2 pytania

- o której być?
- coś kupić/zabrać ze sobą? typu jakies skrzyneczki piwka, grill?

Liromir zadał mi właśnie pytanie na które warto odpowiedzieć i podbić temat Smile


myślę że godzina 12.30 - 12.50 byłaby najodpowiedniejsza z uwagi na fakt że rezerwacje z soboty na niedziele na apartamenty mamy od godziny 13:00 w sobotę do godziny 11:00 w niedzielę, na terenie ośrodka można przebywać bez ograniczenia czasowego i bez opłat.
Dodatkowo niektórzy zlotowicze bodajże autostopem dojadą i będzie trzeba ich z kędzierzyna odebrać około godziny 12.

Zgodnie z tym o czym pisałem w temacie:
60zł od osoby za paintball, rezerwacje zrobiłem na 10 osób+ gdyż nikt z zapiasnych nie informował że nie jest nim zainteresowany, powiedziałem że nie znam dokładnej liczby (gdzieś w lesie nam to zogranizują i dostarczą sprzęt).

Paintball będzie w niedziele około godziny 12-13~ (byłby w sobotę ale nie było takiej możliwości), stroje pewnie będą ale jak nie chcecie się oszczędzać to weźcie coś dodatkowego do przebrania, chociaż pewnie będzie to zbędne Smile Fanty zostawimy w samochodach, gdyż będzie to już po "dobie hotelowej".

Na pewno asekuracyjnie warto wziąć coś do przebrania, grilla i parę kilogramów śląskiej załatwię sam, jeśli będziecie coś chcieli kupić na miejscu to w kędzierzynie jest z 7 biedronek i 20 innych hipermarketów więc na miejscu można się zaopatrzyć w dodatkowe "atrybuty" - na pewno wyjdzie nieco bardziej ekonomicznie Smile To co zamierzacie PIĆ organizujecie we własnym zakresie, w apartamentach będzie lodówka więc spokojnie wszystko możecie przechować.

Warto asekuracyjnie wziąć jakiś koc na plaże, bokserki czy krótkie spodenki by skorzystać chociażby z wakebordingu.

Jutro ma być mega gorąco bo aż 36stopni, ale z deszczem chociaż pewnie takim jak ostatni tydzień - przelotnym Smile

Jeśli chodzi o apartamenty, to osoby które zapisały się po pierwszych 12 osobach (za które administracja zasponsoruje pobyt), musiałyby wziąć koszt na siebie, jednak finalnie nie będą musiały, gdyż kobieta nie domówiła 4 apartamentu i zaznaczyła że w każdym apartamencie jest sofa (dla par) przez są to apartamenty dla 5 osób. Osoby które przyjadą ze swoją kobietą będą mogły spać razem z nią, myślę że to nawet lepsza opcja niż poprzednia. Smile


Adres ośrodka:

RUEDA Januszkowice
ul. Wolności 64 / 47-330 Januszkowice

W razie dodatkowych pytań piszcie na pw lub w temacie.