Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-w-twojej-okolicy-w-bardzo-krotk-116190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zbyszeq - 23-06-2015 21:29

Komuś to wyszło, kto zakupił?
Zrobiłem 2 na próbe, ale za przeproszeniem wyszło gów... ;c


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 23-06-2015 21:31

(23-06-2015 21:29)zbyszeq napisał(a):  Komuś to wyszło, kto zakupił?
Zrobiłem 2 na próbe, ale za przeproszeniem wyszło gów... ;c

Czekam az przyjda mi materialy i sprobuje Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Pmxq - 23-06-2015 21:51

@[zbyszeq], wyszło gówno tzn. produkt Ci wyszedł słabo czy próbowałeś sprzedać i wyszło gówno? Tongue


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zbyszeq - 23-06-2015 22:30

@[Pmxq] - produkt wyszedł słabo, pokombinuje jeszcze Smile.
Nie można się poddawać


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Pmxq - 23-06-2015 22:33

(23-06-2015 22:30)zbyszeq napisał(a):  @[Pmxq] - produkt wyszedł słabo, pokombinuje jeszcze Smile.
Nie można się poddawać

@[zbyszeq], jakbyś miał czas to podeślij mi zdj na priv, będę wdzięczny bekaBig Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zbyszeq - 23-06-2015 22:35

@[Pmxq]
Przypomnij się rano to podeślę Smile.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Branzolek - 24-06-2015 00:31

Ogólnie to dwóch gości sprzedalo juz sposób.
Ludzie jacy wy jesteście glupi to szkoda mi bateri w tel na was Jerk


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zbyszeq - 24-06-2015 00:59

@[Branzolek]
To powinieneś raczej się cieszyć, że coś co kosztuje "rozszyfrowałeś" za darmo.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zjadamkredki - 24-06-2015 15:02

Zrobiłem dzisiaj 1 sztukę. Jakby ktoś potrzebował porad czy coś to pisać priv.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - tadek7 - 24-06-2015 16:12

ja ponowie prosiłbym o zdjecie wykonanego towaru na priv Smile