Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-w-twojej-okolicy-w-bardzo-krotk-116190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


[PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 18-06-2015 15:36

1.Nazwa:
Jak zarobić spore kwoty przy małym nakładzie pracy w swojej okolicy

2.Opis:
Poradnik przedstawia jak przy małym nakładzie czasu i wkładzie finansowym (max 5zł, w sumie mniej xD) stworzyć produkt, który można sprzedawać po ~30zł.
Następnie wystarczy wsiąść na rower, przejechać się po okolicy i chodzić od domu do domu, gdzie w krótki czasie naprawdę zarobimy spory hajs Big Grin
Jeżeli masz dobry kontakt z ludźmi/potrafisz namawiać i promować produkt w bezpośredniej rozmowie to poradnik jest dla Ciebie! Big Grin
Konkurencja-jest mega mała szansa, że ktoś z twojej okolicy również go zakupi, a większych miastach to i tak nie ma zbytnio znaczenia Smile
Emm.. Podobny poradnik był tu sprzedawany rok temu, sprzedawca chciał wznowić sprzedaż, ale postną pod zdjęciem w galerii i poleciał banik Big Grin
Kupiłem 'prawa autorskie', dorzuciłem kilka swoich spostrzeżeń, zredagowałem i tak oto sprzedaję Smile

3.Zdjęcia/Screeny:
Na dole-efekt godziny sprzedaży, gdzie włożyłem pół godzinki dzień wcześniej i godzinke na sprzedaż.. +20zł zainwestowane Cool

4. Cena:
22zł-PP/Przelew(MBank)/Skrill (moge wziąć PSC, ale wtedy 30zł Smile )

5. Kontakt:
PW
[Obrazek: DSC_0755.jpg]


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - nitram - 18-06-2015 20:35

Recenzja

Po przeczytaniu tego poradnika moja reakcja była mniej więcej taka Rolleyes wiedziałem, że można na wszystkim zarobić, wszytko można sprzedać, ale żeby coś takiego ? Jerk2
To co jest w tym poradniku jest dla mnie i myślę że i dla 80%-90% jak nie więcej osób na tym forum nowością.
W poradniku autor pokazuje jak naprawdę niskim kosztem stworzyć coś wyjątkowego co możemy sprzedać w naszej okolicy.
Produkt nie jest wirtualny, lecz prawdziwy.
I tu może się pojawić minus ponieważ nie każdy potrafi wyjść z domu i iść do ludzi i sprzedawać. Jeśli to potrafisz albo masz znajomego kto jest wygadany ten poradnik jest dla Ciebie.
Jeśli nie to można pokusić się o sprzedaż tego produktu przez internet, myślę że jak dobrze pokombinujesz to będzie pozytywny oddźwięk.
Zresztą co do ceny poradnika to wystarczy sprzedać 1-2 produkty i już jesteśmy na plusie.
Reszta jest zawarta w opisie zamieszczonym przez autora tematu.



RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - banipunz - 18-06-2015 20:53

Hmm, na polega to na chamskim wciskaniu kitu ludziom? Chodzi o kupienie np. krawatu w chińskim, dodanie naszywki/nawet jej nie dodawać i sprzedawać jako firmowe? Jeśli bym kupił poradnik to nie chcę w żadnym stopniu ludzi wkręcać, cnie Lol


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 18-06-2015 20:57

@up

Tak ten.. Proszę o niezgadywanie Wink

Ale nie, to nie żadne chińczyki etc
Towar wykonujemy sami(od zera-widać że jest to "ręczne dzieło") i nie jest to żadne oszukiwanie, bo kupujący doskonale wie za co płaci Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - zjadamkredki - 18-06-2015 21:15

Wianuszki z polnych kwiatów ? Różańce z kasztanów ? beka
Podaj paypal na PW, z ciekawości zobaczę Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - banipunz - 18-06-2015 21:23

(18-06-2015 20:57)xTKSD napisał(a):  @up

Tak ten.. Proszę o niezgadywanie Wink

Przepraszam Big Grin

Zobaczę co na temat poradnika napisze kolega zjadamkredki, jeśli wszystko będzie okej to w najbliższym czasie wezmę Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 18-06-2015 21:31

(18-06-2015 21:13)Hybrid1990 napisał(a):  podobny poradnik był sprzedawany kiedyś przez alussk8, dużo osób kupowało raczej z ciekawości i ani jedna osoba nie dała znać czy wypróbowała ten sposób Lol bo przecież kto będzie chodził po domach niczym kociarze. Tylko autor się chwalił zarobkami, a ci co kupili poradnik pisali tyko "ciekawy pomysł, na pewno da się zarobić, przetestuję i dam znać" i na tym się kończyło beka

btw sprzedawca powsinoga ? a co to ma wspólnego z zarabianiem przez internet ?
zamiast recenzji powinien być odrzut tematu, zaraz cwaniacy zwęszą okazję i będą pojawiać się kolejne poradniki "chodź po wsi i sprzedawaj cudawieńki"
http://zarabiam.com/Temat-Genialny-sposob-na-zarobek-20-zl-101186

Dlatego dodałem od siebie to i owo, żeby nie chodzić po domach, a jedynie produkować towar Smile
Z tego co pamiętam, drugi wątek na temat tego poradnika był zaakceptowany i cieszył się sporą popularnością.
A przy tym zwróć uwagę(nie patrząc tylko na siebie), że niektórym łatwiej będzie poskakać po paru domach, niż zacząć porządnie zarabiać przez internet Smile

(18-06-2015 21:15)zjadamkredki napisał(a):  Wianuszki z polnych kwiatów ? Różańce z kasztanów ? beka
Podaj paypal na PW, z ciekawości zobaczę Big Grin

Poszło Wink


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 18-06-2015 21:41

juz nawet z ciekawosci wezme Big Grin tylko poczekam mzoe na promocyjna cene, badz opinie konkretna, bo w ostatnim poradniku wiele bylo neutralnych opinii i nikt nie pisal, ze przetestowal Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - GetGifts - 18-06-2015 22:32

Naprawdę polecam każdy to łyknie czysty zarobek


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 18-06-2015 22:35

Dzięki za opinie ^_^