Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto oszczędnościowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto oszczędnościowe. (/Temat-Konto-oszczednosciowe-116131)



Konto oszczędnościowe. - Chati24 - 17-06-2015 11:52

W jakim banku opłaca się założyć konto oszczędnościowe?!
Może ktoś z doświadczenia zna jakąś fajną ofertę i poleci? Czekam na info Smile


RE: Konto oszczędnościowe. - nitram - 17-06-2015 12:06

masz jakieś wymagania ?
Ile masz gotówki ? Coś już sam szukałeś ?


RE: Konto oszczędnościowe. - Chati24 - 17-06-2015 14:22

Gotówki mało dopiero będę tam oszczędzał. Wymagania najlepiej, że można wypłacać za darmo kiedy się chcę ale nie jest konieczny. No i chodzi, żeby było oprocentowanie, jak najbardziej korzystne! Smile Coś szukałem i pytałem własnym banku PKO BP ale oferta tragiczna.


RE: Konto oszczędnościowe. - grzesiek1990 - 17-06-2015 18:52

Polecam otwarte konto oszczędnościowe w ING. Zaletą jest to, że nie trzeba posiadać u nich konta osobistego. Poza tym darmowe otwarcie i prowadzenie. Przez pierwsze 4 miesiące oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,5%. Szczegóły.


RE: Konto oszczędnościowe. - rachman - 17-06-2015 19:28

BGŻOptima ma fajne darmowe konta oszczędnościowe. Od lat używam.

SMART klik (ref do wniosku) też ma oszczędnościowe fajne ale dopiero założyłem niedawno więc nie powiem za wiele. Jak chcesz czysty to wpisz w googla smart oszczędnościowe to pewnie znajdziesz bez problemu. 3% do 50tys., brak limitów wpłaconych środków, nie tracisz odsetek przy wypłacie, pełna obsługa przez smartfona.