Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BinaryOption DEMO - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BinaryOption DEMO - opinie (/Temat-BinaryOption-DEMO-opinie-116092)

Strony: 1 2


BinaryOption DEMO - opinie - AccountManager - 16-06-2015 15:22

Witajcie moi drodzy.

Przedstawiam Wam moją trade history z demo opcji binarnych. Opcjami interesuje się od 2 lat i strategie itd to prawda ale nie pozwalają one zarobić ogromnych pieniędzy. Mam pewien patent i jestem pewien swojego sukcesu. Smile Niestety nie podzielę się z Wami tym sposobem, więc proszę nie spamować.. Smile

Oto moja trade history. Ukryłem czas zawarcia i zakończenia transakcji.

[Obrazek: 11957494913113184852.png]

Którego brokera możecie mi polecić? Co myślicie o BDSwiss? Próbował ktoś?


RE: BinaryOption DEMO - opinie - malpa2 - 16-06-2015 19:54

Zależy jakie opcje preferujesz, długie, krótkie itp. BdSwiss nic specjalnego, są o wiele lepsi od nich. 24option od siebie polecam. I Dukascopy też ponoć solidni.


RE: BinaryOption DEMO - opinie - Comparic - 17-06-2015 12:33

OptionTrade albo Dukascopy.

Co do Twoich transakcji na podstawie czego podejmujesz decyzje o wielkości pojedynczej? Bo chyba z MM i wielkością depozytu nie ma to wiele wspólnego?

Jakbyś też powiedział jakie czasy wygasania grasz z ciekawości.


RE: BinaryOption DEMO - opinie - AccountManager - 17-06-2015 13:32

kwota transakcji nie ma znaczenia. Obserwuje wykresy i czekam na pewien układ ruchów. Smile

Gdy on się pojawi to gram w zależności od jego tendencji Smile

Ruch ten jest moim autorskim (chyba) bo w sieci nie znalazłem informacji na ten temat.


RE: BinaryOption DEMO - opinie - xTKSD - 17-06-2015 15:20

Będe szerzył miłość jeśli się nim podzielisz Big Grin

Kwota może nie grać znaczenia, ale jeśli masz więcej $$$ to możesz używać lepszego brokera Wink

Więc jeśli masz ponad 1000zł leć do 24option/stockpair, a jeśli mniej to może exbino/optiontrade(do longów jeszcze topoption) Big Grin


RE: BinaryOption DEMO - opinie - AccountManager - 17-06-2015 15:41

Za miesiąc wrzucę 1000 PLN. Do tego czasu jeszcze doszlifuję patent. Sprawdzę rozwiązania pokrewne. Pogram przez parę dni i wrzucę nową trade history. Smile


RE: BinaryOption DEMO - opinie - MaLiN - 17-06-2015 20:12

@[AccountManager] Zależy jeszcze na jakich rodzajach opcji będziesz się chciał skupiać. Z samego BDSwiss korzystałem i nie miałem z nimi problemów. Wiadomo, że to platforma z tych "niższych". Myślę, że warto brać pod uwagę 24option oraz Stockpair Wink


RE: BinaryOption DEMO - opinie - AccountManager - 18-06-2015 10:19

Dzięki. Smile 24option ma spoko support. Miałem z nimi do czynienia już.


RE: BinaryOption DEMO - opinie - Comparic - 18-06-2015 11:18

(17-06-2015 13:32)AccountManager napisał(a):  kwota transakcji nie ma znaczenia. Obserwuje wykresy i czekam na pewien układ ruchów. Smile

Gdy on się pojawi to gram w zależności od jego tendencji Smile

Ruch ten jest moim autorskim (chyba) bo w sieci nie znalazłem informacji na ten temat.

Czyli twierdzisz, że mając 1000zł w depo będziesz lekką ręką rozgrywał opcje o wartości nawet 50% całego depozytu?


RE: BinaryOption DEMO - opinie - AccountManager - 18-06-2015 14:50

ten tysiąc wrzucam z przeświadczeniem, jakby go nie było. Smile

bez problemu rozegram opcję za 100-150$. Gdy pojawi się mój ruch to tylko muszę analogicznie zagrać.

Spoko loko. Smile