Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z brokera na karte kredytową. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata z brokera na karte kredytową. (/Temat-Wyplata-z-brokera-na-karte-kredytowa-116032)



Wypłata z brokera na karte kredytową. - gieldowiec - 15-06-2015 18:49

Witam. Jakiś czas temu zamówiłem sobie karte kredytową i postanowiłem wejść za 250$ na option time. Zyskałem łącznie 2000$ i sobie wypłacilem 1000$. Na karcie mam limit 2000zł. Strasznie boje sie o wypłate bo napisali ze została wysłana a nic nie ma jeszcze. Jak ja im robiłem przelew to kase dostali w 5 sekund...

Jak to jest z wypłacaniem na karty kredytowe? Ile to cholera trwa?


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - nitram - 16-06-2015 19:59

najlepiej zapytać w suporcie jak to wygląda ale zazwyczaj wypłaty (2-5 dni) trwają dłużej niż wpłaty. Ile czasu minęło od zlecenia wypłąty


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - mamrocik - 16-06-2015 20:11

Potwierdzone info, spokojnie tak jak nitram napisał kilka dni i powinno być na koncie .


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - gieldowiec - 17-06-2015 21:24

no niby do 5 dni ale juz 3 mineły i nie ma. a ja wyplate dolarów dałem na konto w PLN. TO sie zamieni automatycznie czy beda jakies problemy ?


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - mamrocik - 17-06-2015 21:41

Powinno przewalutować , ale prowizję to oni wezmą pewnie ładną Smile . Pogadaj z suportem na pewno wiedzą lepiej .


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - MaLiN - 17-06-2015 22:28

W okresie wakacyjnym mają większy ruch, więc też z tego powodu mogą być opóźnienia. Poczekaj spokojnie jeszcze te 2 dni. Z reguły do 3 dni kasa już powinna być na koncie, ale skoro jest napisane, że do 5 dni, to też tak może być Wink


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - gieldowiec - 18-06-2015 15:35

ok już mam. ale zmieniam na skrill.com wyplaty bo potem z karty kredytowej na zwykłe konto to 4% prowizji aż.


RE: Wypłata z brokera na karte kredytową. - drynd3k - 18-06-2015 17:14

skrilla jak najbardziej polecam, wyplatki lecą jak szalone Smile


Wypłata z brokera na karte kredytową. - Artinesse - 01-03-2018 16:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.