Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy surfbar i bux. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Pierwszy surfbar i bux. (/Temat-Pierwszy-surfbar-i-bux-116028)

Strony: 1 2


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 23:05

Dzięki, że mnie zgłosiłeś - może wyjdzie, że nie jestem jakimś upierdliwcem. Wink

Serio, czepiamy się capslocków? Sorry, ale chyba każdy ma prawo szukać pomocy? Tutaj nie chodzi o to, że przeczytam multum poradników tylko chciałem nakierowania typu: słuchaj w inwestycjach (binarnych) zarobiłem sporo. Spróbuj tego. To już jest nakierowanie. Uwierz mi mam odzew od ludzi, którzy chcą w jakiś sposób mieć poleconego lub pomoc, jakby na jakiś "%". Czy mnie zjedzą? Chociaż będzie ciekawie - ale nie o to chodzi. Tak jak mówiłem wolę pierw spytać i uzyskać opinię od lepszych za nim zacznę działać.

ps. może zgłosisz mnie jeszcze raz... za to, że wypowiadam swoje zdanie i szukam po swojemu pomocy? Wink

Dziękuję wszystkim za odzew i za krytykę. Smile


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 23:08

To chyba oczywiste, że każdy będzie Ci polecał to, w czym aktualnie sam zarabia. Ktoś Ci poleci PPA, bo zarabia tam 6,000$ miesięcznie i co? Jestem wręcz pewien, że jako osobo początkująca nie ogarniesz PPA, bo to naprawdę bardzo dużo nauki. Dlatego moim zdaniem powinieneś zrobić to co robił każdy bez żadnego marudzenia - przeszukiwał forum. Moje zdanie uważam za wygłoszone, bez odbioru Sex


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 23:11

Przekonałeś mnie emotką. Smile
Tak pewnie bym tego nie ogarnął.. ale nie uważasz, że jakby ktoś mnie nakierował to by było łatwiej? Smile
Ale nie chodzi o to. Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Dziękuje Tobie za odzew! Wiem, że i tak usiądę i będę czytał forum. Mam nadzieję, że też ktoś nakieruje. Smile
Exclamation


RE: Pierwszy surfbar i bux. - dariuszxdd - 16-06-2015 16:29

Chati24 jeżeli będziesz chciał mogę cie nakierować mniej więcej .
Jak chcesz zgłoś się jutro rano to pogadamy .