Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weryfikacja (/Temat-Weryfikacja-116027)



Weryfikacja - xRevolution - 15-06-2015 17:53

Czy jeżeli nie mam zweryfikowanego konta paypal to mogę odbierać i wysyłać pieniądze?


RE: Weryfikacja - MilanFan - 15-06-2015 18:05

Tak, możesz.


RE: Weryfikacja - Mercz - 15-06-2015 18:44

Jeżeli e-mail zweryfikowany, to mozesz.


RE: Weryfikacja - ShuQi - 15-06-2015 22:03

Ogólnie można, ale właśnie mam klienta który chce przelać mi w obcej walucie i nie może, bo wyskakuje mu aby karte powiązal.

Tak więc wyroki paypala są niezbadane i często różnego rodzaju weryfikacje wyskakują Wink


RE: Weryfikacja - wiezaawieza - 16-06-2015 13:49

Gry na steam nie można kupić ;( Ale odbierać i wysyłać hajs możesz.


RE: Weryfikacja - Obywatel - 17-06-2015 23:45

Teoretycznie możesz. Są kraje problematyczne, wielokrotnie miałem problem z odbiorem pieniędzy w walucie brazylijskiej, czy wysyłka do Meksyku. Pełna weryfikacja to dodane konto bankowe, karta, potwierdzony email oraz telefon oraz tożsamość.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


RE: Weryfikacja - Critical - 18-06-2015 13:24

Osobiście korzystam z PayPal i mam jedynie potwierdzony e-mail oraz powiązaną kartę. Jednak nie przelewam do nich środków powyżej 100-200 zł. Kiedyś tak zrobiłem i niestety musiałem wysłać skan dowodu osobistego w celu weryfikacji. A nie mam jeszcze 18 lat. Także ostrożnie. A tak to można korzystać swobodnie i przelewać środki.


Weryfikacja - Artinesse - 27-02-2018 16:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.