Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? (/Temat-Mintshost-wybor-oferty-pod-PPA-Suby-a-moze-inny-hosting-pod-suby-115994)



Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - light - 15-06-2015 08:40

Siemanko, kończy mi się hosting no i tak myślę, czy aby nie zmienić na jakiś inny... Smile
Przeglądając forum natrafiłem na mintshost, zainteresowała mnie oferta Starter, tutaj macie link https://www.mintshost.pl/www.php#full-comparison no i teraz moje pytanie jest następujące, czy ten hosting www Starter z ich oferty wytrzyma, ok. 10k dziennych wizyt na stronie WWW, jakiś limit CPU widzę 8% ale nie za bardzo się znam... Tongue help me, jeżeli macie jakieś hostingi pod suby, ppa serdecznie proszę was o zapodanie linka, może być nawet zagraniczny z możliwością PayPal. Czekam na propozycje wasze, pozdrawiam.


RE: Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - twnt22 - 15-06-2015 10:16

Ja mam w starterze. Bardzo dobre. Kupuj przez wpln pieniadze. -50%


RE: Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - linoskoczek - 15-06-2015 14:29

Za mało danych.
Jaki silnik strony? Jaki hosting masz obecnie i jak to działa?

Strzelając, że to WordPress, to Starter przy 10k dziennie nie wytrzyma (a raczej będzie mocno mulić).


RE: Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - twnt22 - 15-06-2015 14:52

Lepiej będzie kupić hosting Standard.


RE: Mintshost- wybór oferty pod PPA, Suby, a może inny hosting pod suby? - Juhas - 15-06-2015 20:38

Lepiej Standard przy kodzie rabatowym -30% i kupić za 50% ceny wPLNy
Tanio wyjdzieTongue