Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarobek na allegro (/Temat-Sposob-na-zarobek-na-allegro-115989)

Strony: 1 2 3 4


Sposób na zarobek na allegro - zjadamkredki - 15-06-2015 06:51

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Nisza i poradnik dot. zarobku w serwisie Allegro.pl
2. Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp). Witam, mam na sprzedaż poradnik dotyczący handlu na Allegro. Zawarłem w nim niszę, dzięki której możemy mieć naprawdę przyzwoite zyski. Wszystko jest w 100% legalne, towaru nie musimy sprowadzać z zagranicy.
3. Zdjęcia/Screeny.
4. Cena: 60zł
5. Kontakt: tutaj lub PW



RE: Sposób na zarobek na allegro - nitram - 18-06-2015 20:24

Recenzja

Poradnik standardowy dla sprzedaży na allegro kup taniej sprzedaj drożej. Autor wykorzystuje do tego celu produkt wirtualny którego możemy z pewnego źródła dosyć tanio zakupić i drożej odsprzedać na allegro. W ostatnim czasie zainteresowanie owym produktem znacznie wzrosło, co też spowodowało wzrost konkurencji. Jak jednak wiadomo gdzie jest konkurencja tam też są pieniądze. Skutkiem tego może być również w niedługim czasie spadek cen. Dobrym pomysłem może być inwestycja w promocje swoich aukcji. Poradnik skierowany do osób zdecydowanych chcących działać zarówno początkujących jak i osób zaawansowanych. Z uwagi na fakt, że sprzedajemy dosyć tani produkt, żeby odpracować cenę poradnik będziemy musieli sprzedać kilkadziesiąt produktów. Co do samej ceny moim zdaniem za wysoka, a dodatkowo sprzedaż powinna zostać ograniczona do 3-5 sztuk maksymalnie żeby nie robić sobie na wzajem konkurencji.
Czy polecam ? Jest to coś innego niż PPA i Sub Sms jako odskocznia od tego bardzo dobry pomysł, a przynajmniej mamy czyste sumienie że nikogo nie oszukujemy. Napracować będzie się trochę trzeba ale zyski powinny się również pojawić.



RE: Sposób na zarobek na allegro - Pasza dla konia - 18-06-2015 20:28

Hmm czy to jest nisza z kontami premium na zalukaj.tv? Kupujesz za btc za 5 groszy i sprzedajesz za 1,4 zł ?


RE: Sposób na zarobek na allegro - EpicBlank - 18-06-2015 20:34

Jak to wygląda z inwestycją własną? Smile


RE: Sposób na zarobek na allegro - mateart - 18-06-2015 20:37

wstepnie rezerwuje- bede miec kase pojutrze, to sie odezwe na pw Smile


RE: Sposób na zarobek na allegro - nitram - 18-06-2015 20:37

5-10 zł na start na zakup produktu i na ewentualną promocję aukcji jakiś grosz, zresztą w tej sprawie najlepiej jakby się wypowiedział autor tematu.


RE: Sposób na zarobek na allegro - zjadamkredki - 18-06-2015 20:38

~ Pasza - Nie i proszę o nie zgadywanie Smile

W związku z wypowiedzią nitrama zmniejszam cenę do 50zł.
Poradnik sprzedaję tylko i wyłącznie na tym forum, nigdzie poza to forum.
Dodatkowo jak będzie trzeba to pomogę w zlikwidowaniu konkurencji, która jest nie duża.
Aktualnie są tylko 2 aukcje opierające się na tej samej zasadzie, którą ja podaje.


RE: Sposób na zarobek na allegro - mateart - 21-06-2015 14:56

kupilem poradnik Wink ogolnie jestem zadowolony...poki co przejrzalem aukcje i widze, ze zbyt jest... jeszcze testow nie robilem, bo potrzebuje pare rzeczy skompletowac ktorych nie mialem, zakupki zrobic i sie zabieram do roboty Big Grin jedyne co mi brakuje to szablonu, ale to tam po swojemu zrobie- szkoda, ze autor swojego nie dodaje ;)ale ogolnie mily kontakt z panem Zjadamkredki- polecam


RE: Sposób na zarobek na allegro - zjadamkredki - 21-06-2015 22:28

Dwie sztuki sprzedane.


RE: Sposób na zarobek na allegro - prelude - 25-06-2015 18:35

"żeby odpracować cenę poradnik będziemy musieli sprzedać kilkadziesiąt produktów"

trzeba sprzedać KILKADZIESIĄT SZTUK produktu, żeby odrobić 60zł ?:o

to żeby to miało jakiś sens... czas obsługi maili (bo pewnie jakieś pytania są..) itp... to by się musiało sprzedawać w setkach miesięcznie:]