Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM (/Temat-Wezwanie-na-policje-za-SUB-SMS-SMS-PREMIUM-115951)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Juhas - 26-06-2015 22:01

Przestraszył się Jerk2


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 27-06-2015 12:40

Dokładnie, komu by chciało się użerać z Policją o 15 zł no ale cóż, są też tacy ludzie. A co myślicie o tym, że zamiast w subskrypcji dać program, to wrzucić jakiś plik zabezpieczony hasłem rar na jakis hosting, opis zostawić ten sam a w subskrypcji dać np "hasło potrzebne do rozpakowania pliku i link do suba" bardziej legalne niż plik ktorego nie ma? Jak myslicie? Smile


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 27-06-2015 12:51

Cytat:Gdyby było jak mówisz to by już dawno wszystkich za dupe chwycili i nikt by nie zarabiał na subSMS. A jak jest każdy widzi...
Ty poważny jesteś? Jakby miało na tym świecie a tym bardziej w PL być tak jak powinno być to wszyscy politycy by prawie za coś siedzieli, przestępców by nie było a sądy byłyby puste. To że prawo coś mówi to nie jest jednoznaczne że jest na tyle odpowiednich służb czy sił materialnych by każden jeden przepis egzekwować facepalm
Kto ma Cię za dupę chycić??? Ja? Policja? Zenek spod kiosku? Takie coś to trzeba wpierw zgłosić jakbyś nie wiedział. Takie coś z urzędu nie leci że ktoś coś tam gdzieś przeczytał że kogoś oszukali na smseach więc trzeba panowie się z tym rozprawić: bierma kałachy i idymy jebać earnerów... no weź serio wersja ala dziki zachód tu nie ma zastosowania beka

Konkretna osoba musi zgłosić konkretny czyn. Wtedy rusza albo i nie maszyna. Jak nie rusza to można samemu j uruchomić ale to cięższa sprawa. Trzeba trochę kasy wydać i mieć dużo nerw by dorwać earnera ale da się. Mało komu się chce w to bawić ale znam takie sprawy (nie o sms) że sądy po kilkadziesiąt lat ciągną sprawy o wartość majtków nastu złotych! Da się? Da się, tylko trzeba by mieć nasrane w głowie albo się naprawdę wkur...ć by chcieć tracić czas, pieniądze i nerwy walcząc nie tyle o te parę złotych a chyba o sam fakt/prawdę/zemstę itd.


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - badi1992 - 30-06-2015 16:05

hmm tak z ciekawości zapytam co jeżeli napisze, że...

Trzymajcie - Słoń na łańcuchu super extra, sam z niego korzystam

link: slon_na_lancuchu.dupadupa.pl



No i pod tym linkiem nic nie będzie albo ewentualnie zdjęcie wyżej wspomnianego słonia lub małpki? Big Grin


Albo:


Tutaj ostatnio oglądałem Szybkich i Wściekłych 10 [zdjęcie okładki] Świetny film! Big Grin

link: szybcyiwsciekli.blabla.pl


no a pod linkiem już sami wiecie ze filmu nie ma.

Jak to ma się do prawa ? Smile

Nie wyzywajcie mnie tylko od idiotów. Wolę się upewnić




Ps. w pierwszym przypadku nie napisalem nigdzie ze pdo tym linkiem jest ten wlasnie slon wiec czy link moze byc pusty?


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - selfie - 30-06-2015 16:14

(30-06-2015 16:05)badi1992 napisał(a):  hmm tak z ciekawości zapytam co jeżeli napisze, że...

Trzymajcie - Słoń na łańcuchu super extra, sam z niego korzystam

link: slon_na_lancuchu.dupadupa.pl



No i pod tym linkiem nic nie będzie albo ewentualnie zdjęcie wyżej wspomnianego słonia lub małpki? Big Grin


Albo:


Tutaj ostatnio oglądałem Szybkich i Wściekłych 10 [zdjęcie okładki] Świetny film! Big Grin

link: szybcyiwsciekli.blabla.pl


no a pod linkiem już sami wiecie ze filmu nie ma.

Jak to ma się do prawa ? Smile

Nie wyzywajcie mnie tylko od idiotów. Wolę się upewnić




Ps. w pierwszym przypadku nie napisalem nigdzie ze pdo tym linkiem jest ten wlasnie slon wiec czy link moze byc pusty?

To nic nie mogą Ci zrobić bo nie wspomniałeś że pod tym linkiem może być ten słoń, równie dobrze możesz dać link do PP z jakiegoś Sub Serwisu i napisać że wygrałeś i tak samo nic Ci nie mogą zrobić Smile


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Haxite - 30-06-2015 16:16

(30-06-2015 16:05)badi1992 napisał(a):  hmm tak z ciekawości zapytam co jeżeli napisze, że...

Trzymajcie - Słoń na łańcuchu super extra, sam z niego korzystam

link: slon_na_lancuchu.dupadupa.pl



No i pod tym linkiem nic nie będzie albo ewentualnie zdjęcie wyżej wspomnianego słonia lub małpki? Big Grin
Xpokerface



(30-06-2015 16:05)badi1992 napisał(a):  Tutaj ostatnio oglądałem Szybkich i Wściekłych 10 [zdjęcie okładki] Świetny film! Big Grin

link: szybcyiwsciekli.blabla.pl
To jest w porządku.
Oglądałeś film, pochwaliłeś się, spoko i tyle. Nie wskazujesz dobitnie, ze film znajdą pod tym linkiem co podałeś. Tylko wrzuciłeś nazwijmy to "dziki link" Cool

edit;
Selfie, nie ładnie wyprzedzać Haxiora :<


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - badi1992 - 01-07-2015 09:17

dzieki Big Grin


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - CRUZA - 01-07-2015 09:49

Gorzej jak powiążą Twój wpis z Twoim kontem z subskrypcjami Smile Wtedy to wygląda na zorganizowana akcję już. Ludzie się nie sadzą że musieli zapłacić za coś co miało być darmowe, bardziej sadzą się oto że miało być darmowe , zapłacili i jeszcze nic nie było Smile


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - badi1992 - 01-07-2015 11:24

a jak maja niby powiazać i co im to da? zreszta ja i tak nie daje pustych linkow, daje albo pliki do pobrania albo odnosniki do stron na ktorych mozna to cos pobrac Tongue


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - DeI - 09-07-2015 12:27

Chyba tylko wtedy powiążą zwykli ludzie jeśli jakiś geniusz będzie miał tę samą nazwę w nicku do spamowania co na subie.

Niby w pojedynkę zgłosić nie ma sensu, ale jeśli załóżmy 10 osób kliknie w link i się da oszukać nie dostając tego czego obiecywano w regulaminie przekraczając kwotę oszustwa które jest karalne to w przypadku pozwu zbiorowego może zaboleć