Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM (/Temat-Wezwanie-na-policje-za-SUB-SMS-SMS-PREMIUM-115951)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 23-06-2015 23:04

Nie pisz bzdur przecież nikt nikogo nie pozwał bo gość jest wezwany na świadka a nie jako oskarżony. Może nim będzie ale póki co to daruj sobie Wink Nie wiem na jakiej podstawie takie wnioski wyciągasz? NK to o spam może kogoś zgłaszać a nie suby chyba że sami wysłali i zostali oszukani (bo w tej kwestii wyraźnie się toczy dochodzenie) beka


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 24-06-2015 11:45

Witam, ja dostałem dziś wiadomośc od jakiegoś ziomka na fanpage, że idzie z tym na policje ponieważ jest to oszustwo bo zapłacił a nie otrzymał tego za co wysłał sms. Stopka jest, w treści nie napisane, że darmowe czyli promuję zgodnie z regulaminem. Jak myslicie, gość straszy tylko, czy moge miec jakieś problemy? Na subach zarabiam od roku i zawsze było okej, to pierwsza taka wiadomosc. Pozdrawiam serdecznie. Smile


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 24-06-2015 11:51

a jest darmowe? można to mieć ale w reg opisane szczegóły czy zwykła ściema? jak nie kłamiesz, jak to nie szwindel to się przygotuj i na słuchaniu dokładnie opisz, pokaż screen strony, pokaż regulamin i wyjdzie że gość nie czytał reg ale zaznaczył że akceptuje albo że Ty w ch walisz i piszesz że coś dostanie się na pewno za free al w praktyce to - jest losowanie czy konkurs lub nie jest za free. Zależy jak regul jest skonstruowany i co Ty tam napisałeś. Będziesz podejrzany to Cię słuchną i się wyjaśni.


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 24-06-2015 11:54

Wszystko jest opisane w regualminie czyli w stopce, o koszcie o subskrypcji itp, a plik to download, działam na eforsie. Nic nie pisze że dostanie na pewno, Po prostu przedstawiony jest mój plik, nie ma nic typu pobieraj to nic nie kosztuje. Działam tak samo jak wszyscy na subach sms bez żadnego ściemniania, że darmowe. Smile


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 24-06-2015 11:55

Kurde chodzi o to czy to co Ty piszesz zgadza się z tym co regul przedstawia. Inaczej to paragraf o oszustwie. Plik można ściągnąć? Dostaje się go?


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 24-06-2015 12:01

No nie dostaje się go. A mój plik to powiedzmy fejs podglądasz, po wysłaniu sms również nie dostaje się tego podglądacza więc..


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 24-06-2015 12:04

A co regulamin mówi? Ty pisząc że dostajesz to czy tamto tylko zapłać - wprowadzasz w błąd.


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 24-06-2015 12:07

Nie pisze, że dostajesz plik tylko ładnie go przedstawiam do pobrania tak jak np fake hack, że ma to i tamto i w linku pobranie. Regulamin z eforsy. Smile

Niniejszy landing page jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS
wynosi 19,00zł (23,37zł BRUTTO). Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi i zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie satyryczno-rozrywkowy. W przypadku reklamacji prosimy wysłać email poprzez formularz kontaktowy na stronie. Życzymy przyjemnego korzystania ze strony!


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - rachman - 24-06-2015 12:10

Słuchaj... czy wdrażając ten program eforsy - np. masz coś co masz i możesz udostępnić po zapłaceniu smsem to faktycznie się go da pobrać ale w tym konkretnym przypadku ktoś płaci a Ty mu dajesz fałszywego linka lub pliku nie zamieszczasz w ogóle?


RE: Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM - Gogli - 24-06-2015 12:16

No można to pobrać ale z tego linku akurat nie, jest tylko nazwa podpięta pod download i tyle, tak samo jak te wszystkie fake hacki itp..