Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polskie demo - opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polskie demo - opcje binarne (/Temat-Polskie-demo-opcje-binarne-115925)

Strony: 1 2


Polskie demo - opcje binarne - Mroczek - 14-06-2015 09:09

elo poleca ktoś polskojęzyczne demo opcji binarnych Xpokerface ?


RE: Polskie demo - opcje binarne - LordBeaK - 14-06-2015 09:12

Spotoption to chyba jedyne Smile


RE: Polskie demo - opcje binarne - Mroczek - 14-06-2015 09:18

Polskie !


RE: Polskie demo - opcje binarne - Make it - 14-06-2015 09:27

Betwinfx aczkolwiek niewiem po co ci polskie demo skoro iqoption jak i inne najlepsze platformy są anglojęzyczne , polskojęzyczne to scamy ;D


RE: Polskie demo - opcje binarne - Haxite - 14-06-2015 09:34

Polskojęzyczne jest optiontrade, które osobiście polecam. Polskiego brokera nie znam jeśli szukasz takiego.


RE: Polskie demo - opcje binarne - LordBeaK - 14-06-2015 09:41

Polski broker to ExBino. @[Make it] dlaczego IQ to scam? Gram na niej i nie mam zadnych problemow.


RE: Polskie demo - opcje binarne - Make it - 14-06-2015 09:52

Iq mówie zze jest bardzo dobry i go polecam , exbino ... Nie polecam ;D
Na IQ z depo 100$ wypłaciłem już ponad 2 k i nie mają co do tego problemu ,
Pozatym na iq swoim reffom płace część prowizji co w skali miesiąca daje im zazwyczaj cały depozyt ;D

LordBeaK jakbyś był zainteresowany refbackiem to pw Wink


RE: Polskie demo - opcje binarne - LordBeaK - 14-06-2015 09:57

Mam juz konto na IQ wiec niestety nie siadzie Smile
Kozystales z Bonusu 100% od depo? Bo ja wplacilem 50$ dostalem 50$ czyli mialem 100$. Teraz mam na koncie 630$ i nie mg wyplacic bo nie zrobilem niby obrotu. Nie pisze ile tego obrotu a support nie odpisuje.


RE: Polskie demo - opcje binarne - Make it - 14-06-2015 10:50

LordBeaK
Własnie się z nimi skontaktowałem , napisałem ci na fb . co do obrotu czekam na odpowiedź gdyż też ich o to zapytałem

Gdzieś niedawno widziałem wymagany obrót ale nie mogę sobie przypomnieć


RE: Polskie demo - opcje binarne - MaLiN - 14-06-2015 15:18

Nie ma polskiego brokera, jedynie mogą być obsługiwane w j.polskim. Co do konta demo po polsku, to polecam optiontrade, za darmo: http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade-demo