Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy bd dostępny paidverts? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Kiedy bd dostępny paidverts? (/Temat-Kiedy-bd-dostepny-paidverts-115924)



Kiedy bd dostępny paidverts? - Mroczek - 14-06-2015 08:33

Kiedy bd dostępny paidverts?

Otatnio mam jakiś error Xpokerface


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - kuli - 14-06-2015 08:41

wtedy bedzie dostepny jak wszyscy uciekna z niego:-P


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - Make it - 14-06-2015 11:26

Wszystko się zaczeło sypać odkąd O"Neil ujawnił swoja prawdziwą twarz , Jeden z większych oszustów w sieci Big Grin
Serio chcecie u niego dalej się bawić ?


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - kuli - 14-06-2015 11:52

I jaka to jest ta jego prawdziwa twarz?


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - Gore - 14-06-2015 12:51

@[kuli] Niby co masz na myśli? Już dawno ludzie dowiedzieli się, że Joo to O'Neil Undecided


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - kuli - 14-06-2015 15:45

To ja wiem. Nie chodzi o imie i nazwisko tylko o te jego "prawdziwa twarz".
Ja juz tam do niego nie wroce bo mi zrobil swap na kilka k $ i dowidzenia...


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - kariolmax - 15-06-2015 11:26

Coś się stało z tym oneil'em?
Bo nie wiem


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - kuli - 16-06-2015 10:36

Wg mnie stalo sie tak ze daje wszystkim max po kilka $ a sam ma kilka set dziennie. Poza tym swap za swapem, przerwa techniczna goni przerwe.


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - DamianA - 11-12-2015 12:09

Świetny system kiedyś, każdy by się za niego pokroił. Kiedyś klikało się w reklamy rzędu 50$ - 1000$ za jednym kliknięciem, teraz? Nie ma już prawie nic. Jeśli ktokolwiek żywi jeszcze do tego systemu sens i że sądzi, że akcje podskoczą pod 0.30$ jak obiecał słynny Jo, to proszę się udać do lekarza. Jest teraz wiele innych lepszych systemów... na szczęście...


RE: Kiedy bd dostępny paidverts? - Lukasz5555 - 19-12-2015 18:48

Ten program nie ma przyszłości. Ja bym nic nie inwestował, szkoda nerwów czasu a przede wszystkim kasy Jakbyś był zainteresowany programami które mają przed sobą perspektywy długoczasowe to napisz na priv a wyśle ci link Smile