Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kompletnego świeżaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik kompletnego świeżaka (/Temat-Dziennik-kompletnego-swiezaka-115811)



Dziennik kompletnego świeżaka - raul - 11-06-2015 21:41

Witam, zainteresowanie zarabianiem przez internet zainteresowałem się już w listopadzie 2014 roku. Od tamtego czasu nie mam pracy stałej i jestem na utrzymaniu rodziców (znów!). Jakieś 3 dni temu stwierdziłem tak jak Pan Ferdek, że "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" Big Grin i zacząłem zabawę z mylead.pl i leadmore.pl

[Obrazek: 1ha57qa35tds_t.jpg]

[Obrazek: qjx262fdirl9_t.jpg]

W te 3 dni zarobiłem 254 zł
Wszystko szło w dobrą stronę lecz Facebook teraz za każdym razem gdy chce założyć konto wymaga ode mnie weryfikacji telefonicznej. Myślałem, że po 24h nie będzie wymagana ta weryfikacja ale niestety się pomyliłem, więc zacząłem szukać co z tym fantem zrobić i dziś dopiero doszedłem do darmowych starterów. Zamówiłem już parę tylko czekać aż przyniesie je listonosz i wtedy zacznę już dalej zarabiać Big Grin

Po otrzymaniu wypłat z tych 2 programów od razu wykupuje strefę wtajemniczonych aby dowiedzieć się więcej o zarabianiu Big Grin


RE: Dziennik kompletnego świerzaka - Lotheo - 12-06-2015 09:50

Popraw nazwą wątku: świeżaka Smile
Popatrz chociażby na swoją rangę na forum.


Dziennik kompletnego świeżaka - Hybrid1990 - 04-12-2019 13:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.