Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. (/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Jork - 21-11-2015 13:17

Nwm co się dzieje od wczoraj każde konto które założę na fb potwierdzę aplikacją niby wszystko ok ale bez niczego po 10-20min wyskakuje weryfikacja dowodem osobistym na każdym założonym koncie wychodzi na to że nie mogę kompletnie założyć konta. Wiecie może co jest grane i jak temu zaradzić ?


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - weider91 - 30-11-2015 09:31

Zrobiłem tak jak napisane w poradniku i wyskoczyło mi, że numer został użyty do innego konta Smile czyli te numery są powtarzane


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - PaidMoney - 30-11-2015 09:54

@[weider91] w tej aplikacji nie ma nieskończenie wiele numerów, niektóre mogą być zużyte
Ale mam pytania
Tobie jak się wylogowujesz to nie wyskakuje błąd, tak że nie można się zarejstrować (przy zakładaniu drugiego konta)?
Nie wyskakuje Ci na fb, że numer jest nieprawidłowy (numer z aplikacji textplus)?


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - weider91 - 30-11-2015 09:57

Własnie drugi raz konta nie mogę założyć od razu, wyskakuje błąd. Dopiero jak usunę apke zainstaluje ponownie, to wtedy mogę założyć następne konto. Na FB wyskakuje, że jest użyty do innego konta, nic nie wyskakuje, że jest nieprawidłowy.


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - PaidMoney - 30-11-2015 10:07

No podobnie mam muszę zainstalować, aby zarejstrować sie ponownie, ale umnie również wyskakuje na fb, że numer nieprawidłowy


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - weider91 - 30-11-2015 10:29

Pewnie tyle ludzi skorzystało i żeby trafić na nieżyty nr, to trzeba mieć szczęście Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - PaidMoney - 30-11-2015 10:40

Ja jeszcze niedawno normalnie zakładałem, rzadko trafiałem na zużyty


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - skiperrros - 03-12-2015 21:31

Polecam apke przydaję się Smile Jeżeli ktoś chcę abym wykonał mu weryfikacje prosze pisac na PW Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - PaidMoney - 03-12-2015 21:41

To wszystko Ci działa?
U mnie nie przechodzi numer, podobnie jak u innych użytkowników


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - liliput00 - 03-12-2015 22:30

Sposób pada i tyle.